Пользователи сайта 123ru.net
Добавь свою новость бесплатно - здесь


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас

Добавить свою новость можно бесплатно сейчас - здесь

IAA 2019: об’єми замовлень на рішення Bosch для електромобілів досягли 13 мільярдів євро

IAA 2019: об’єми замовлень на рішення Bosch для електромобілів досягли 13 мільярдів євро

Ріст сектора рішень для мобільності Bosch знову випереджає середні показники на ринку

 

-Голова Ради Правління Bosch д-р Фолькмар Деннер: «Bosch робить мобільність екологічно безпечною та доступною»;

- Бізнес-показники: сектор мобільності зберігає свої позиції в складних умовах;

- Ключ до мобільності майбутнього: Bosch щороку інвестує близько 3 мільярдів євро в розвиток експертизи в області програмного забезпечення;

- Від двигунів внутрішнього згоряння до паливних елементів: Bosch продовжує вдосконалювати приводи всіх видів;

- Важливий крок до автономного керування: отримано дозвіл на автоматичне паркування.

 

Штутгарт і Франкфурт, Німеччина– Bosch швидко просувається в розробці рішень по електромобільності. Компанія має величезний досвід та експертизу, тому у сфері електромобільності Bosch впевнено рухається вперед. Жодна інша компанія не має такого великого досвіду в цій галузі. Це підтверджується бізнес-результатами: з початку 2018 року Bosch отримали замовлення на рішення в області електромобільності на суму біля 13 млрд євро, в тому числі на виробничі проекти з виготовлення силових агрегатів для легкових і вантажних автомобілів. Завдяки цим успішним замовленням та потужним інноваціям компанія Bosch зберігає свої позиції в сучасних складних умовах. Бізнес-сектор рішень у галузі мобільності знову демонструє кращий розвиток, ніж автомобільне виробництво в 2019 році в цілому. Незважаючи на те, що зараз на ринку спостерігається тенденція до спаду, продажі від операцій в цьому секторі будуть майже на тому самому рівні, що й минулого року. «Трансформація сфери засобів пересування - це не лише виклики, але й нові можливості. Ми хочемо ними скористатися», - говорить д-р Фолькмар Деннер, голова Ради Правління компанії Bosch. З точки зору технологій Bosch серйозно підходить до мобільності майбутнього. Це і подальше вдосконалення звичайних двигунів, і швидкий перехід до електрифікації. Компанія також прагне зробити мобільність автоматизованою, персоніфікованою та підключеною до Інтернету. Електроніка та програмне забезпечення – одні з основних напрямків на шляху до досягнення цих цілей. На сьогодні в компанії над операціями в галузі мобільності працюють приблизно 14 000 інженерів-програмістів, а річні витрати на розробку програмного забезпечення сягають 3 мільярдів євро. Ціль полягає в тому, щоб забезпечити мобільність екологічно безпечним шляхом та гарантувати її всебічну доступність. «Bosch робить мобільність екологічно безпечною та доступною», ─ зазначає доктор Деннер.

 

Ефективні силові установки: від двигунів внутрішнього згоряння до паливних елементів

Bosch – один із лідерів у боротьбі зі змінами клімату і це не лише завдяки тому, що з наступного року на всіх виробничих локаціях компанії по всьому світу викиди вуглекислого газу будуть нульовими. «Ми також займаємося розробкою рішень для мобільності, які не здійснюють значний вплив на глобальне потепління та якість повітря» ─ додає Деннер. Щороку компанія інвестує близько 400  мільйонів євро в екологічно чисту мобільність.Вцілому на ринку електромобілів Bosch представлений масштабніше, ніж інші компанії – від велосипедів до вантажівок та від гібридних 48-вольтових моделей акумуляторів до агрегатів з повною електротягою. Bosch ставить собі за мету стати лідером на ринку завдяки своєму акумулятору на 48 вольт. Для досягнення цієї мети було укладено угоду про довгострокову співпрацю з китайською компанією Contemporary Amperex Technology Co. Limited (CATL) для виробництва елементів живлення. На початку року Bosch прогнозували обсяг продажів легкових автомобілів і вантажівок з компонентами і системами електромобільності на 5 млрд євро до 2025 року, але наразі очікується, що цей показник буде вищим. «Якою б не була технологія, яка забезпечує мобільність без викидів, ми повинні змусити ринок прийняти її. Ми можемо досягти цього, тільки запропонувавши рішення за прийнятною ціною. Без таких доступних рішень зупинити глобальне потепління неможливо», ─ говорить д-р Деннер. На шляху до лідерства на ринку електромобільності Bosch також планує сформувати масовий ринок паливних елементів і запускає їх у виробництво. Економія на масштабі також допоможе зробити виробництво цієї все ще дорогої технології більш рентабельним. «Bosch зробить альтернативні силові агрегати доступними», ─ говорить д-р Деннер.

 

Нова технологія: менше твердих домішок в атмосфері, менше пилу від гальмування

У 2030 році три чверті нових автомобілів все ще будуть зі звичайними двигунами під капотом, деякі з них з електричною підтримкою від 48-вольтової системи або від гібридної силової установки. Тому Bosch підвищує ефективність не тільки дизельного, але й бензинового двигуна. У його останній версії доопрацьовано двигун і впроваджено сучасну систему очищення вихлопних газів. Це дозволить знизити викиди твердих часток з вихлопними газами від бензинових двигунів до рівня 70% нижче стандарту Euro 6d, навіть в умовах реального руху. Bosch також прагне мінімізувати викиди твердих часток при гальмуванні. Розробки в цій галузі включають iDisc, який виробляє всього 10% від гальмівного пилу, виробленого звичайним гальмівним диском, і рекуперативну гальмівну систему, яка здатна скоротити обсяг гальмівного пилу в електромобілях більш ніж на 95%.

 

Знакова подія: затверджена перша система 4-го рівня

Bosch також повідомляє про значні успіхи в області автономного управління. Їх основу заклала автоматична система допомоги при водінні. У поточному році Bosch показує зростання на 12% в цьому напрямку, а прогнозований обсяг продажів складе 2 млрд євро. До 2022 року Bosch інвестує 4 млрд євро в наступні рівні автономного управління. Для ринків США і Азії Bosch в даний час розробляє системи 2-го рівня, які дозволяють водіям відривати руки від керма під час руху по автомагістралі. У Німеччині Bosch і Daimler нещодавно перші в світі отримали дозвіл на використання системи 4-го рівня ─ автоматизованого паркування в гаражі музею Mercedes-Benz в Штутгарті. Таким чином, цей проект автоматизованої служби паркування перейшов в стадію прототипу. Очікується, що до кінця 2021 року системою автоматичного паркування буде оснащено ще десять гаражів.

 

Персоналізована мобільність: автономні міські шатли і роллінг-шасі

З розвитком індустрії мобільності на ринку з'являються нові гравці, а Bosch не втрачає можливості спільної роботи з ними. Наприклад, компанія працює з DiDi, Lyft і Uber ─ трьома найбільшими платформами оренди автомобілів з водіями, які забезпечують понад 50 млн поїздок в день по всьому світу. DiDi ─ провідний китайський постачальник транспортних послуг, використовує хмарні сервіси батарей Bosch для збільшення терміну служби акумуляторів своїх автомобілів.

У майбутньому подібні постачальники транспортних послуг будуть все частіше використовувати шатли, щоб за запитом пропонувати персоналізований сервіс в області мобільності. Очікується, що до 2025 року по дорогах світу курсуватимуть більше 2,5 млн шатлів. Компанія Bosch, пропонуючи свої рішення для електрифікації, автоматизації, інтернет-підключення та персоналізації, прагне допомогти цим компаніям надавати послуги оренди автомобілів з водієм з максимальною зручністю та безпекою. Ходова частина таких шатлів може являти собою роллінг-шасі ─ готову до водіння модульну платформу, яка служить універсальною основою для різних конструкцій кузова. У цій області на початку року Bosch вступив в партнерство з компанією Benteler, експертом в області шасі, ходової частини і силового блоку. Компанія Automobili Pininfarina стане першим клієнтом, що використовує роллінг-шасі для своїх автомобілів, а також вона виступить в якості реселлера для шасі.

Читайте на 123ru.net
Загрузка...


Загрузка...

Свежие новости Banganet.com

Таблоид новостей DirectAdvert - доход для вашего сайта

На 123ru.net все авторские, только что опубликованные новости доступны в разделе "Пользователи сайта", а также в городе, в котором данная новость опубликована. Кроме того, наиболее интересные и популярные на сегодня новости (рейтинг определяется по времени публикации и количеству посетителей, которые просмотрели публикацию на данный момент) бесплатно транслируются в автоматическом режиме на страницах партнёрского таблоида (только для новостей с изображениями, прикреплёнными к новости и имеющих достаточное для публикации разрешение и размер). Для трансляции в таблоиде, при публикации не забудьте выбрать раздел новости, в котором Ваша новость и будет впоследствии отображаться. 123 Новости (раз, два, три) - мгновенная публикация новостей из первых уст с ежеминутным обновлением. Первые новости - в первых строках!

Мы отбираем самое интересное, самое актуальное и востребованное именно сейчас, именно в том городе и регионе, где это происходит. Каждый пользователь сайта в любой момент может опубликовать свою новость в автоматическом режиме без модерации с нашей стороны, соблюдая лишь элементарные правила корректности в высказываниях и общепринятые нормы морали. Стать нашим корреспондентом в любом городе можно прямо сейчас.Мы не берём денег не только за публикации Ваших новостей, сообщений и объявлений, но и рекламу Ваших публикаций на страницах наших таблоидов на всех языках мира. На сегодня наши услуги совершенно бесплатны для всех без исключения пользователей сайта.

Всё, что пишут о , в , для Вашего города и для всех тех, кому это просто интересно, — в наших лентах новостей от первого лица, без какой бы то ни было цензуры, без приоритетов редакторов, без зависимости от политической конъюнктуры, настроений, течений и обстоятельств. Наш читатель вправе знать всю правду и, поэтому: наш читатель - всегда прав!


На 123ru.net все новости (в том числе и ваши) доступны в переводе на практически любой из популярных языков мира. Для перевода достаточно выбрать из списка языков, размещённого в шапке сайта, интересующий Вас. Перевод выбранной страницы мы осуществим мгновенно в автоматическом режиме и с индексацией через поисковые системы. Читайте новости на языках мира у нас в режиме онлайн. 123ru.net — Ваш мир без границ и языковых барьеров! А с недавнего времени мы добавили и новости по разделам, категориям, интересам и блогам, что позволяет получить пользователю сервиса не только оперативную, но и альтернативную информацию по интересующей теме со всего мира, от совершенно разных независимых популярных и не очень источников на одной странице. Сервис также позволяет просмотреть всю ленту новостей по каждому источнику информации отдельно в формате календаря за любую выбранную дату и период.


Товары и услуги от рекламодателей

(что и где купить сегодня в регионе)


Недавно просматривали в рекламных предложениях:

Новости последнего часа

Топ-10 новостей за сегодня на этот час:

123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в можно самостоятельно через форму.


Другие популярные новости дня сегодня

Топ-10 анонсов новостей от партнёров:

 

Жёлтые страницы (происшествия, скандалы, юмор и курьёзы):
123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.ru и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Москве — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.