19 февраля 2018 года
Добавь свою новость бесплатно - здесь
Добавь свою новость бесплатно - здесь

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org Каталог
Добавить свою новость можно бесплатно сейчас - здесь
Все самые горячие новости на сегодня - в таблоиде 123ru.net

Первые новости сегодня

VIDEO: Češi se prali o další zboží v akci. Tentokrát šlo o bonboniéru

Sotva se řetězec Kaufland vypořádal s jednou slevou, kdy se nakupující prali o zboží, už je tu nový týden a nová sleva. Читать дальше...
Светские новости (слухи, сплетни, сарафанное радио, шоу-бизнес, рейтинги)


Топ новостей последнего часа


Все новости

Февраль
2018

Новые комментарии

Mediafax 

Za ordinaci v odlehlé oblasti milion. Ministerstvo láká zubaře

Když potřebují navštívit zubaře obyvatelé Staré vsi u Rýmařova, to aby si vzali den volna. Někteří mají totiž svého lékaře vzdáleného i několik desítek kilometrů. "Lidi dojíždí do Šternberka, to je z Rýmařova 28 kilometrů," soudí jeden z místních. "Do Olomouce je to 60, do Šumperka tak 25," uvedl další.

Podle zdravotních pojišťoven je nejhorší situace na Českolipsku, Bohumínsku, Děčínsku a Chomutovsku. "Je to způsobeno jednak věkovou strukturou zubních lékařů - máme hodně důchodového věku. Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

To je pohrdání voliči, rozčílil se politolog Trávníček nad slovy o tupcích, fašizujících ignorantech a mozkových troskách

ROZHOVOR Budeme hlasovat v referendu o členství v EU nebo o odvolání prezidenta? „Obojí může nastat.“ Politolog Matěj Trávníček komentuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz veřejnou debatu na téma referendum, kdy doporučuje sledovat vyjednávání o Brexitu. A proč je Andrej Babiš stále tak populární přes všechna obvinění? „To je dané postfaktickou dobou. Lidé jsou velmi skeptičtí a Andrej Babiš je populární. Pokud tedy Andrej Babiš říká, že s StB nespolupracoval, mají tendenci jeho spolupráci s StB... Читать дальше...

iDNES.cz 

Dohoda o vojenské pomoci s Asadem neexistuje, tvrdí kurdské milice

Syrští Kurdové bojující v severozápadním regionu Afrín s tureckou armádou a Ankarou sponzorovanými milicemi oznámili, že vyjednali dohodu se syrskou vládou o vojenské pomoci. Vláda v Damašku jejich tvrzení zatím nijak nekomentovala, ale syrská televize přišla s podobnou informací. Později Kurdové zprávu popřeli, stejně jako turecký vicepremiér.

  Další články k tématu:
 • Turecko zahájilo v syrském Afrínu pozemní operaci, prohlásil Erdogan
 • Turci začali ostřelovat Afrín, kurdské území na severozápadě Sýrie
 • Americký nálet zabil sto Asadových bojovníků... Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Jan Ziegler: Násilník Kotrba napadl lidi pepřovým sprejem

Mohla z toho být tragédie. Samozvaný politický a mediální analytik, jenž se vydává za novináře, zaútočil na bezdomovce, kteří po něm chtěli nějaké drobáky. K jejich napadení přitom neměl žádný důvod.

Parlamentnilisty.cz 

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální demokracie. Proto může nabídnout velmi svěží pohled na dnešní dění v kdysi největší straně v zemi. Po zvolení Jana Hamáčka předsedou ČSSD hovoří o komedii pro hlupáky, při které byl Bohuslav Sobotka nahrazen svým ovlasatělým klonem Hamáčkem.

iDNES.cz 

Byt za 960 Kč si pronajímala šéfka úřadu. Cena odpovídá kvalitě, tvrdí

Nejvyšší kontrolní úřad v pondělí upozornil, že Státní zdravotní ústav pronajímal své byty v Praze extrémně levně. A jak zjistil iDNES.cz, byt o rozloze 53 metrů čtverečních si za pouhých 960 korun včetně poplatků pronajala sama ředitelka úřadu Jitka Sosnovcová. Kvůli hospodaření úřadu už kontroloři chystají trestní oznámení.

  Další články k tématu:
 • Byt v Praze za 960 Kč měsíčně. NKÚ zkontroloval Státní zdravotní ústav
 • Zpráva kontrolního úřadu byla pro nás šokující, řekl ředitel FN Plzeň
 • Posed za tři sta tisíc? Читать дальше...

iDNES.cz 

Ledecká a velký svět peněz. Může být i jako fotbalový brankář Čech?

Co senzační olympijské zlato Ester Ledecké znamená marketingově? „Tohle ji vystřelí do jiných pater,“ říká manažer. Očekávaný příval zájmu sponzorů však zároveň z podstaty věci obsahuje i rušivé vlivy.

  Další články k tématu:
 • Fantazie! Ledecká šokovala lyžařský svět zlatem ze superobřího slalomu
 • Sjezd? Ráda bych, ale... Ledecká po dni volna zase přepne na snowboard
 • Kdo jsi, Ester Ledecká? Svět tleská senzaci na vypůjčených lyžích
 • Zlatá Ledecká: Spadla mi brada. Můžete mi někdo říct, co se to děje?
 • Kombinace žen přeložena. Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Senátor Vystrčil: GDPR se dotkne i soukromých subjektů v řádu statisíců

Přestože na to měla vláda ČR 2 roky, teprve nyní byly projednány v Legislativní radě vlády návrhy zákonů, které mají do českého právního řádu adaptovat Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, které má celoevropskou platnost a které bude účinné od 25. května 2018. Obecné nařízení bylo totiž Radou a Evropským parlamentem přijato v dubnu 2016.

Mediafax 

Lékaři posoudí Janouškův stav, mají týden. Žádá o prominutí trestu

"Myslím si, že se stalo něco divnýho. Až to budu vědět, tak vám to řeknu, jo? Děkuju," prohlašoval Janoušek po nehodě. "Něco divnýho" se tak kolem Romana Janouška děje už od března 2012. Teď, po téměř šesti letech, má nechvalně proslulý lobbista velkou naději, že se jeho patálie chýlí ke konci.

Soud, který mu může prominout zbytek trestu, je za dveřmi. Čeká se jen na lékaře a ti mají čas do konce února. "Předseda senátu zadal znaleckému ústavu v Olomouci, aby posoudil zdravotní stav pana Janouška a poté bude moci rozhodnout," řekla mluvčí soudu Markéta Puci.

Za úmyslné sražení ženy pod vlivem alkoholu dostal Janoušek čtyři a půl roku vězení, opakovaně se kvůli údajným zdravotním problémům po operaci hlavy dostává na svobodu. Читать дальше...

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

V Rakousku zadrželi v českém autobusu marihuanu a migranty - České noviny


České noviny

V Rakousku zadrželi v českém autobusu marihuanu a migranty
České noviny
foto Ilustrační foto - Rakouská policie prohlíží automobily na hranici s Maďarskem v rámci opatření proti imigrantům. ČTK/AP/Hans Punz. Koupit foto. Vídeň - Rakouská policie zadržela v noci na dnešek v českém autobusu 13 migrantů pocházejících z ...
Český autobus propašoval do Rakouska 13 nigerijských migrantů a šest kilo konopíceskatelevize.cz/ct24
Rakušané zastavili český autobus, našli 13 migrantů z Nigérie a konopíiDNES.cz
Český autobus byl plný migrantů a konopí! Читать дальше...

iDNES.cz 

HRY NA SÍTÍCH: Co se děje na pokojích českých sportovců i létající mops

Olympionici se v Pchjongčchangu mocně soustředí na své závody, vedle toho ale pilně zásobují svými postřehy sociální sítě, kam přispívají i jejich fanoušci. To nejlepší a nejzajímavější pro vás vybral do svého pořadu redaktor iDNES.tv Dominik Vršanský.

  Další články k tématu:
 • HRY NA SÍTÍCH: Sportovci, které byste měli sledovat i mimo olympiádu
 • HRY NA SÍTÍCH: Lyžařské Nagano Ledecké a úspěšná zkouška telemostu
 • HRY NA SÍTÍCH: Hotelové kratochvíle Samkové a jídlo utíkající z talíře
 • HRY NA SÍTÍCH: Prezident-fanoušek. Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

V Národní technické knihovně se představí vědecké filmové dokumenty z olomouckého festivalu AFO

Výběr populárně vědeckých snímků z olomouckého festivalu Academia Film Olomouc (AFO) mohou zájemci shlédnout od 20. do 22. února v Národní technické knihovně v Praze. Filmová přehlídka AFO Warm-up láká i na zajímavý vedlejší program, jehož součástí bude světlená instalace, divadlo s kulisami z PET láhví a setkání s virtuální realitou.

iDNES.cz 

Truhlář na cestě domů zachránil tonoucího řidiče, hlavu mu držel nad vodou

Před utonutím zachránil svědek nehody řidiče, který v sobotu sjel s autem ze silnice do rybníka v Bystřici u Benešova. Tím svědkem byl Daniel Vepřek, povoláním truhlář, který kolem Splavského rybníka jel domů. Patnáct minut pak řidiče v autě držel nad vodou, aby se neutopil. Pak odjel mokrý domů.

  Další články k tématu:
 • Řidič na Benešovsku sjel do rybníka, svědek mu držel hlavu nad vodou

iDNES.cz 

Američan na večírku v muzeu ulomil palec terakotovému vojákovi, Čína zuří

Americký večírek poblíž slavné čínské památky skončil skandálem. Mladý muž se snadno dostal přes nezamčené dveře do jednoho sálu muzea ve Filadelfii, kde bylo vystaveno několik soch Terakotové armády. S jednou si udělal selfie a na památku si vzal její palec. Zatímco americký soud ho propustil na kauci, čínské úřady žádají přísný trest.

  Další články k tématu:
 • V Mostě ukážou Terakotovou armádu. V Česku bude teprve počtvrté
 • Falešnou terakotovou armádu rozmlátila čínská policie na malé kousky
 • VIDEO... Читать дальше...

VašeVěc.cz 

Mezinárodní, Česko Slovenský problém v Piešťanech! Má jej na svědomí nemravní moderní umění

Ve výtvarném umění, v knihách, ve filmech, nebo v textech písní se v současnosti často překračují hranice mravnosti. Elementární mravnost se nerespektuje, ba právě naopak, na její ignorování a překračování si mnozí takzvaní umělci vybudovali svou slávu a vytloukají z toho peníze. Celkem vědomě a obchodnický totiž kalkulují s nejnižšími pudy člověka.    Ubohá a nejnižší nemravnost jejich výtvorů je maskovaná takzvaným uměleckým záměrem, nebo jinými, rafinovanými a účelovými výmluvami. Читать дальше...

ECHO24 

Ruský curler na olympiádě dopoval, potvrdil kontrolní test

Ruský curler Alexandr Krušelnickij bude muset vrátit bronzovou medaili ze soutěže smíšených párů na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. Testován byl na zakázanou látku meldonium, pozitivní byl i vzorek B. Arbitrážní soud pro sport (CAS) zahájil s pětadvacetiletým sportovcem řízení, datum projednávání ale neupřesnil. Informuje o tom server BBC.

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

Kotrba přišel o práci a nesmí na další akce ČSSD. Poškodil naše dobré jméno, tvrdí Český rozhlas - Aktuálně.cz


Aktuálně.cz

Kotrba přišel o práci a nesmí na další akce ČSSD. Poškodil naše dobré jméno, tvrdí Český rozhlas
Aktuálně.cz
Mediální analytik Štěpán Kotrba pro rozhlas zpracovává interní mediální analýzy. Proto se dostal na sjezd ČSSD jako novinář a později napadl dva muže pepřovým sprejem. Dříve zasedal i v Radě Českého rozhlasu, tam ale rezignoval po kritice, že zasahuje ...
„Pepřák“ na sjezdu ČSSD už řeší policie. Rozhlas s útočníkem skoncovalBlesk.cz
Policie prověřuje incident na sjezdu ČSSD. Читать дальше...

Mediafax 

Chovanec zmizel, nekomunikuje s médii. Jaké má v ČSSD možnosti?

Před přečtením výsledků voleb se Milan Chovanec ještě usmíval. Netušil, že se mu podaří přesvědčit pouze 116 z 530 delegátů, že on je tím pravým, kdo vyvede stranu z krize. Po nedělní volbě podle informací TV Nova rychle ze sjezdu zmizel a s novináři nekomunikuje.

"Já jsem díky sociální demokracii mohl být opozičním zastupitelem města Plzně, byl jsem náměstek hejtmanky, byl jsem hejtman, byl jsem ministr," vypočítával v proslovu. Po Bohuslavu Sobotky byl i předsedou strany. Teď ale padnul i Chovanec. Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Nikdo nepotvrdil, že Babiš spolupracoval s StB. Poslanec ANO, který chtěl v takovém případě odstoupit, zůstává v klidu

Na premiéra v demisi Andreje Babiše se sypou problémy, kromě sestavování vlády a kauzy Čapího hnízda totiž slovenské soudy odmítly Babiše vyškrtnout ze seznamu spolupracovníků StB. Jak moc to brzdí vznik nové vlády, kterou Andrej Babiš sestavuje, prozradil v rozhovoru na Radiožurnálu poslanec hnutí ANO Martin Kolovratník.

Mediafax 

ŽIVĚ z kabiny komentátorů: NHL přináší souboj Islanders a Wild

Zápas začíná v 19:00 na stanici Nova Sport 2. Jedná se o mezikonferenční utkání. Oba týmy jsou ve svých konferencích zhruba v polovině. Zatímco Minnesota v té Západní drží sedmou příčku, New York Islanders je v té Východní devátý.

Naváže tým z Brooklynu na poslední dva zápasy, kdy vyhrál s čistým kontem? Islanders porazili Carolinu 3:0 (Thomas Greiss měl úctyhodných 45 zákroků) a před tím newyorského rivala Rangers také 3:0 (Jaroslav Halák úspěšně pokryl všech 50 střel soupeře). Minnesota... Читать дальше...

Nova Republika 

,, Milá Magdaléna, ako vždy sa mylíš. Slováci si vážia český národ, vrátane českého prezidenta a ak niekoho nemajú príliš v láske, potom sú to nafúkané a preafektované herečky, ktoré mudrujú o veciach, o ktorých nič nevedia a primitívne urážajú štátnikov bratskej krajiny kvôli ich veku."

19.2. 2018   Rukojmí
Slovenský poslanec za SMER-SD Luboš Blaha se vyjádřil k herečce a diplomatce Magdě Vášáryové. Ta v minulých dnech poskytla rozhovor serveru Seznam Zprávy, kde se mimo jiné vyjádřila k prezidentu Miloši Zemanovi.
„Starého pána třeba nechat, ať tam sedí, ... ať se léčí a uvidíme,“ shrnula v rozhovoru Vášáryová svůj názor na Miloše Zemana.

„Pamatuji si, když poslankyně Vášáryová se svým typickým afektovaným projevem, z něhož normálním lidem naskakuje husí kůže, každého v parlamentu varovala, ať nekritizuje Brusel nebo západní státy, neboť prý všechno sledují zahraniční diplomati a posílají zprávy domů,“ podotkl úvodem svého příspěvku Blaha.

„Smáli jsme se, že tetuška Magduška zůstala mentálně zaklesnutá v časech, kdy jako zasloužilá umělkyně podepisovala antichartu – její životní krédo zůstalo nezměněné: hlavně si nenaštvat soudruhy z Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu, pardon, dnes už soudruhy z jiného svazu, z Evropské unie. Читать дальше...Новости рынков недвижимости и автомобилей

Недвижимость и автомобили (анонсы, новости, обзоры)123ru.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 123ru.net — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 123ru.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.Рейтинг самых обсуждаемых сегодня новостей в мире

 

Новости спорта

Спорт и туризм (аналитика, обзоры прессы, комментарии)123ru.net — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 123ru.net.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.123ru.net — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в и о вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.


Всё, что пишут о , в , для Вашего города и для всех тех, кому это просто интересно, — в наших лентах новостей от первого лица, без какой бы то ни было цензуры, без приоритетов редакторов, без зависимости от политической конъюнктуры, настроений, течений и обстоятельств. Наш читатель вправе знать всю правду и, поэтому: наш читатель - всегда прав!


На 123ru.net все новости (в том числе и ваши) доступны в переводе на практически любой из популярных языков мира. Для перевода достаточно выбрать из списка языков, размещённого в шапке сайта, интересующий Вас. Перевод выбранной страницы мы осуществим мгновенно в автоматическом режиме и с индексацией через поисковые системы. Читайте новости на языках мира у нас в режиме онлайн. 123ru.net — Ваш мир без границ и языковых барьеров! А с недавнего времени мы добавили и новости по разделам, категориям, интересам и блогам, что позволяет получить пользователю сервиса не только оперативную, но и альтернативную информацию по интересующей теме со всего мира, от совершенно разных независимых популярных и не очень источников на одной странице. Сервис также позволяет просмотреть всю ленту новостей по каждому источнику информации отдельно в формате календаря за любую выбранную дату и период.Товары и услуги от рекламодателей

(что и где купить сегодня в регионе)


Недавно просматривали в рекламных предложениях:

123ru.net — поисковый источник актуальной информации не только о повседневной жизни Вашего города и городов Вашего региона, новостях, событиях и происшествиях, но и партнёрская интернет-витрина актуальных товарных предложений с доставкой в Вашем городе. Ежедневно на нашем сайте появляется, обновляется и дополняется самая свежая информация о товарах и услугах, акциях и скидках на самые разные темы от недвижимости и автомобилей до различных ежедневных услуг, мобильных приложений и самых свежих предложений местных интернет-магазинов и предприятий фактически по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Всегда — живая информация, всегда — актуальные цены. 123ru.net — только свежие интернет-предложения в регионах (ежеминутное обновление в режиме онлайн). Кто не успел — тот опоздал, кто опоздал — тот отстал! Будь в курсе нового — цени время! Промедлишь ты, другой успеет! 123ru.net — новый формат подачи информации, новый формат нового времени! В каждом слове — значение, в каждом баннере — смысл! Вся интернет-витрина — здесь.
m.123ru.net — Ваши новости у Вас в кармане. Безграничные возможности публикации частных материалов и общественно-значимой информации в реальном времени с прямыми ссылками на Ваши источники. Совершенно бесплатно, с мобильного телефона или планшета, оперативно, просто, с точной географической привязкой к происходящим событиям, происшествиям и объявлениям. В любой момент, ежеминутно мы предоставляем Вам возможность публикации актуальной информации (заметки, статьи, репортажи с комментариями, фото и видео, частные объявления и т.д.) по любому из городов России, Украины, Белоруссии и Абхазии — совершенно бесплатно.

А теперь Вам доступны новости и на других языках всех континентов.


Калейдоскоп обсуждаемых сегодня новостейПоследние новости на сегодня по Вашему городу, частные объявления, самые полные ленты новостей от наших постоянных авторов в мобильном формате, календарный архив событий в России, Украине и мире, популярные разделы: Происшествия, Спорт, Авто, Гламур, Блоги и другие с прямыми переходами на первоисточники - просто, доступно, удобно уже сегодня и сейчас на платформе 123ru.net. Ни один ваш отзыв, комментарий не останется незамеченным. Мы восприимчивы к любым критическим замечаниям и предложениям с вашей стороны 24 часа в сутки и все 7 дней в неделю без выходных и перерывов на обед. Мобильный вариант проекта — здесь.

Акции, скидки, распродажи, жёлтые новости (16+)
Новости последнего часа

Топ-10 новостей за сегодня на этот час:

123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в можно самостоятельно через форму.


Новости и реклама от партнёров

Другие популярные новости дня сегодня

Топ-10 анонсов новостей от партнёров:

 

Жёлтые страницы (происшествия, скандалы, юмор и курьёзы):
123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на портале News-Life.ru. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. Берегите время!