Леся Никитюк показала волосы на интимном месте и призналась в самых смелых желаниях

Юлия Савичева рассказала, как изменилась ее жизнь после рождения дочери

Штабы Навального, Любовь Соболь, «Новая газета» и «Открытка» пожаловались на атаку ботов

Президент Украины Владимир Зеленский пригласил Илона Маска в Житомир

21 января 2021 года
Навальный в России и мире

160*600

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Загрузка...


Первые новости сегодня

Esimese lennuga Suurbritanniasse

On aasta esimene päev. Uue alguse tunnet varjutab fakt, et justkui midagi poleks muutunud, ilm on ikka... Читать дальше...


Светские новости (слухи, сплетни, сарафанное радио, шоу-бизнес, рейтинги)


Топ новостей последнего часа

Все новости

Январь
2021

Новые комментарии

Postimees 

ERKI Moeshow 2021 noorte disainerite kavandi konkurss on avatud

ERKI Moeshow on 20. sajandil alguse saanud eesti moe suursündmus, mis suunatud noortele moedisaineritele, moetudengitele ning moehuvilistele. Osalejatel on võimalus valla lasta oma sügavaimad loomingulised fantaasiad, lõhkuda piire ja tuua vaatajateni ainukordsed ja seninägematud lahendused. Tänavuse moeshow kavandeid on võimalik esitada kuni 8. märtsini, tähtajaga kell 18. Konkursile pääsemiseks vajalik reglement on leitav Eesti Kunstiakadeemia lehelt.

Postimees 

ÜRO peasekretär tervitas Bideni otsust kliimaleppesse naasta

ÜRO peasekretär Antonio Guterres tervitas kolmapäeval USA värske presidendi Joe Bideni otsust naasta Pariisi kliimaleppesse, kuid kutsus teda üles veelgi ambitsioonikamatele plaanidele keskkonnakaitse alal ja võitluses kliimasoojenemise vastu.

Ohtuleht 

Kiri peatoimetajalt

«Küll on hea, et külmaks läks,» teatas trepil kohatud naabriproua mulle ükspäev. «Saan nüüd lõpuks üle kolme aasta jälle kasukat kanda!» Kuna minul pole täiskasvanuna ühtki kasukat olnud, ei osanud talle kuidagi kaasa elada. Ju siis on soe. Ja mis seal salata, naabrinaine näeb oma kasukas ka väga soliidne välja.

Postimees 

Naabripoistest eesti ja vene räpparid tegid kakskeelse plaadi

Läinud aasta lõpus avaldasid kaks ingliskeelsete nimedega kohalikku räpparit – Tommyboy (Toomas Tilk) ja Typicalflow (Oleg Glavatski), eestlane ja venelane – viie looga EP «Sketчид», mis, nagu nimigi reedab, on kakskeelne. Plaadi väljaandjaks on kodumaine plaadikompanii Superbandiit Records.

Ohtuleht 

Manchester United kordas Fergusoni kuldse põlvkonna rekordit

Manchester United jätkab Inglismaa kõrgliigas ootamatult võimsalt. Kolmapäeval võideti võõrsil 2 : 1 Fulhamit, külaliste poolelt tegid skoori Edinson Cavani ja Paul Pogba. Kusjuures juba viiendal minutil jäi Manchesteri tiim Ademola Lookmani tabamusest kaotusseisu.

Postimees 

Ogier on tiitlifavoriit, aga Tänak ei jää palju maha

Nelikümmend kuus päeva pärast seda, kui Sébastien Ogier ja Julien Ingrassia võitsid Itaalias Monzas oma seitsmenda maailmameistritiitli, on autoralli MM-sari põrinasõprade rõõmuks ja Eesti meediaportaalide uudislindi ummistamiseks tagasi. Hooaeg algab traditsiooniliselt Prantsusmaal Monte Carlo etapiga, mis saab avapaugu täna ja lõpeb pühapäeval.

Postimees 

Olesja Lagašina: rahu taredele, sõda lossidele?

Üks mu hea tuttav, vene juudist liberaal ja ülikooli õppejõud ütles kord, et ei hakka Navalnõid toetama, sest vene rahvuslus teda ei köida ning poliitikud, kes marsivad vene fašistidega õlg õla kõrval, pole talle eriti sümpaatsed.


Postimees 

Maarja Vaino: Eesti tühistamine täies hoos?

Sellest, misssuguseid mõtteid tekitas Tartu Ülikoolis peetud konverents «Ränne kui võimalus ja väljakutse Eesti ühiskonnale ja koolile», kirjutab kolumnist Maarja Vaino.

Postimees 

Egon Kaur pärast Lapimaa rallit: See õpetas tunduvalt rohkem kui terve hooaeg Eestis

Mullu novembris said rallisõitjad Egon Kaur ja Silver Simm Soome ärimehe Markku Rautio abiga uue auto – Volkswagen Polo R5 –, millega hakata tänavu kihutama autoralli MM-sarjas. Nüüd on Pärnumaa esiekipaažil selle masinaga seljataga esimene võistlus, küll mitte veel MMil: nimelt kihutati nädalavahetusel Arctic Lapland Rallyl.

Postimees 

Mis saab ühtsest Eesti koolist?

Ühtne Eesti kool on loodava valitsusliidu üks suurimaid erimeelsuse kohti. Esmaspäevase kõneluspäeva järel täpset plaani selles küsimuses paika ei pandud. Postimees küsis poliitikutelt, kuidas tuleks teemaga edasi liikuda ja milliseid samme astuda, et hariduse, keele ja sellega seotud hariduse kvaliteedi küsimus saaks võimalikult kiiresti lahenduse?

Ohtuleht 

Tõnis Erilaiu lehesaba | Kuidas habe oli iga mehe ja tanu naise au

Vanal ajal oli habe iga abielus eesti mehe au. Poissmehed võisid aga soovi korral põsed paljaks ajada. Vurrudest lugu ei peetud, ülemine huul aeti paljaks. Enne, kui külasepad õppisid habemenuge tegema, saadi ka terava pussiga hakkama, aga see oli ebameeldiv ja küllap sellepärast lastigi habemeil vohada. Jutustatakse, et ülemiselt huulelt olla karvu lausa ära kitkutud ilmselt mingi pintsetisarnase riistaga.

Postimees 

Esimese lennuga Suurbritanniasse

On aasta esimene päev. Uue alguse tunnet varjutab fakt, et justkui midagi poleks muutunud, ilm on ikka hall ja vihmane ning maailm on endiselt ärev tundmatuse ees. Helgemaks ei tee olemist ka aastavahetusöö lühikeseks jäänud unetunnid, mis end nüüd pidevate haigutustega meenutavad. Pärnu-Tallinna maanteed pole mu silmad eales varem päevasel ajal nii tühjana näinud. See-eest olen viimasel aastal korduvalt inimhõredaid nukraid lennujaamu näinud, nii ka sel korral. Ent mis siin imestada, kes see hulluke ikka praegusel ajal reisida tahab... Читать дальше...

Postimees 

Ka karud reisivad

Filmis «Amélie» rändas mööda maailma turismientusiastist aiapäkapikk ning läinud talvel toimetas nukkudele puhkusereise korraldav Unagi Travel Eesti huviväärsustega tutvuma 11 kaisulelu Jaapanist. Trend on äratanud huvi välismaailma vastu ka Eesti mänguasjades. Loo mullusuvisest Pariisis käimisest pani kirja mängukaru Lilly.

Postimees 

Keskerakonda hakkab rahaskandaalis kaitsma Aivar Pilv

Keskerakonna juhatuse liikme Jaak Aabi sõnul on Keskerakond juriidilise isikuna kuriteokahtlustuse kätte saanud, kuid süüdistusega nõus ei ole. Kohtusõjas asub Keskerakonda kaitsma Aivar Pilve büroo.

Postimees 

Salvesti juht: peame looma Eesti toidule tugeva kuvandi

Salvesti juhi Triin Kõrgmaa sõnul on Eesti toidutööstus oma tugevustest ja nõrkustest teadlik ning oskab end vastavalt sellele müüa, aga suurte läbirääkimiste laua taha saamiseks on vaja esmast tõuget. «Siin mängibki olulist rolli Eesti riigi üldine mainekuvand maailmas,» rääkis ta Kuku raadio saates «Majandusruum».

Postimees 

Läbirääkijad põrkusid kodakondsuse teemadel

Reformierakond ja Keskerakond ei suutnud eile kodakondsuse teemal üksmeelt leida ja lõpuks lepiti kokku, et kodakondsuspoliitikas mingeid muutusi ei tule. Välismaalaste seadusega otsustati aga mitte edasi minna. Viimastel kuudel poleemikat tekitanud abielu mõistet puutuma ei hakata.

Postimees 

Tallinna loomaaias surnud isalõvil tuvastati koroonaviirus

Läinud neljapäeval teatas Tallinna loomaaed, et nende asukate seast on jäädavalt lahkunud isane aasia lõvi Juna. Kuna 17-aastase lõvi tervis halvenes järsult, siis pidi loomaaed vastu võtma raske otsuse ning loom pandi magama. Tallinna loomaaia direktori Tiit Marani kinnitusel avastati Junal ka koroonaviirus.

Postimees 

Uus tüvi levib kiiresti: kolm eestlast sellega nakatunud

Nii nagu paljud arenevad viirused, muteerub ka uus koroonaviirus üha edasi. Postimees otsib vastust küsimustele, kui suureks probleemiks on mutatsioonid Eesti haiglatele ja kas viiruse arenemine sunnib inimesi käituma kuidagi teistmoodi kui varem.


Знакомства и общение в Вашем городе

Реальные знакомства и общение (по интересам, в вашем городе)


Postimees 

Kallis euro surub endiselt hindu allapoole

Täna kogunevatele Euroopa keskpankuritele valmistab muu hulgas peavalu teiste valuutade suhtes oluliselt kallinenud euro, mis surub ühisraha piirkonnas hindu alla.

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России123ru.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 123ru.net — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 123ru.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе


123ru.net — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 123ru.net.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.123ru.net — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в Вашем городе и о Вашем городе вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе Вашем городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.
Другие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России

Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часаЗагрузка...


123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Москве — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.