Москва

Москвичей обучают основам осознанного потребления в рамках проекта «#ЯБерегу»

9 августа 2022 года

160*600

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчасНовости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог

Первые новости сегодня

Pirms 14.Saeimas vēlēšanām derīgi pārlasīt oligarhu sarunas

Šā gada Saeimas vēlēšanās uz politiskās skatuves atgriežas personāži, kas izkāpuši no oligarhu sāgas. Читать дальше...

Светские новости (слухи, сплетни, сарафанное радио, шоу-бизнес, рейтинги)Топ новостей последнего часа


Стало известно о росте цен на аренду жилья в Петербурге и Москве по осени

В Москве выбрали участников супершоу «Пламенные сердца»

Нужен SSL сертификат со скидкой 30%? Нет проблем! Компания .masterhost подарит такую возможность в августе

Лечение коленных суставов препаратом нового поколения


Август
2022
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новые комментарии

Все новости

Kasjauns.lv 

Kritienu traumas bērniem - cik bīstamas var būt to sekas

Vasarā, kad bērni ir aktīvāki nekā ziemā, visbiežākās traumas, ar kurām ikdienā saskaras bērnu mediķi, ir kritienu radītās traumas. Turklāt daudzas no tām rodas tāpēc, ka nav ievērota elementāra drošība. Kampaņa “Pārvērt pārdrošību par drošību!” skaidro, kā samazināt bērnu traumatismu, un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu traumu, ortopēdijas un mugurkaula ķirurgs Jānis Upenieks turpina stāstīt par biežāk sastopamajām traumām un to, kā tās novērst. Vasarā, kad bērni ir aktīvāki nekā ziemā... Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Utis, kašķis, spalīši - kādi signāli liecina, ka uzradušies "apakšīrnieki"?

Ik gadu vasaras otrajā pusē, tuvojoties rudenim, biežāk nekā citā sezonā pircēji aptiekā jautā pēc pretparazītu līdzekļiem. Īpaši aktuāls šis jautājums ir pirms jaunā mācību gada sākuma, tāpēc vecākiem jau laikus jāpārliecinās, vai gadījumā šī problēma nav skārusi viņu bērnus. Ik gadu vasaras otrajā pusē, tuvojoties rudenim, biežāk nekā citā sezonā pircēji aptiekā jautā pēc pretparazītu līdzekļiem. Īpaši aktuāls šis jautājums ir pirms jaunā mācību gada sākuma, tāpēc vecākiem jau laikus jāpārliecinās... Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Studējošos un augstskolu absolventus aicina neiesaukt valsts aizsardzības dienestā

Studējošos un augstāko izglītību ieguvušos jauniešus nevajadzētu iesaukt jaunveidojamajā valsts aizsardzības dienestā (VAD), uzskata Latvijas Studentu apvienība (LSA), kas šādu aicinājumu nosūtījusi Aizsardzības ministrijai (AM). Studējošos un augstāko izglītību ieguvušos jauniešus nevajadzētu iesaukt jaunveidojamajā valsts aizsardzības dienestā (VAD), uzskata Latvijas Studentu apvienība (LSA), kas šādu aicinājumu nosūtījusi Aizsardzības ministrijai (AM).

Kasjauns.lv 

Dotācijas "Latvijas dzelzceļam" mērāmas desmitos miljonos eiro

Neatklājot precīzu apmēru, satiksmes ministrs Tālis Linkaits (K) šorīt Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja, ka iespējamās dotācijas VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) darbības turpināšanai ir mērāmas desmitos miljonos eiro. Neatklājot precīzu apmēru, satiksmes ministrs Tālis Linkaits (K) šorīt Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja, ka iespējamās dotācijas VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) darbības turpināšanai ir mērāmas desmitos miljonos eiro.

Kasjauns.lv 

Serēna Viljamsa izcīna pirmo uzvaru pēc vairāk nekā gada pārtraukuma; Venusa piedzīvo zaudējumu

Pirmo uzvaru pēc vairāk kā gada pārtraukuma pirmdien kortā izcīnīja bijusī pasaules tenisa ranga līdere Serēna Viljamsa no ASV, kamēr viņas māsa Venusa piedzīvoja neveiksmi. Pirmo uzvaru pēc vairāk kā gada pārtraukuma pirmdien kortā izcīnīja bijusī pasaules tenisa ranga līdere Serēna Viljamsa no ASV, kamēr viņas māsa Venusa piedzīvoja neveiksmi.

Kasjauns.lv 

Mirušo skaita kraso pieaugumu pērn Lietuvā saista ar Covid-19

Mirušo skaita pieaugums pērn Lietuvā saistāms ar Covid-19 izplatību, liecina Lietuvas Higiēnas institūta jaunākais ziņojums par nāves iemesliem 2021.gadā. Mirušo skaita pieaugums pērn Lietuvā saistāms ar Covid-19 izplatību, liecina Lietuvas Higiēnas institūta jaunākais ziņojums par nāves iemesliem 2021.gadā.

Kasjauns.lv 

Pie Ādažiem pēc kritiena gājis bojā motociklists

Vakar Latvijā reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 12 cilvēki, informē Valsts policija. Vakar Latvijā reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 12 cilvēki, informē Valsts policija.

Kasjauns.lv 

Sarkano luksofora gaismu būvdarbu posmā uz Ventspils šosejas neievēro arī satiksmes autobuss

VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) atkārtoti aicina autovadītājus, šķērsojot būvobjektus ar vienu vai vairākiem reversās kustības posmiem, godprātīgi ievērot pagaidu luksoforu signālus un neiebraukt remontdarbu posmā pie sarkanā signāla. VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) atkārtoti aicina autovadītājus, šķērsojot būvobjektus ar vienu vai vairākiem reversās kustības posmiem, godprātīgi ievērot pagaidu luksoforu signālus un neiebraukt remontdarbu posmā pie sarkanā signāla.

Kasjauns.lv 

Kariņš: izskatās, ka Latvijā pietiks gāzes visai apkures sezonai, bet acīm jābūt atvērtām

Patlaban izskatās, ka Latvijā pietiks dabasgāzes visai gaidāmajai apkures sezonai, intervijā Latvijas Radio apliecināja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), atsaucoties uz Ekonomikas ministrijas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves pārvaldītājas AS "Conexus Baltic Grid" sniegto informāciju. Patlaban izskatās, ka Latvijā pietiks dabasgāzes visai gaidāmajai apkures sezonai, intervijā Latvijas Radio apliecināja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), atsaucoties uz Ekonomikas... Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Dienvidkorejā piedzīvotas spēcīgākās lietavas kopš 1942. gada; gājuši bojā septiņi cilvēki

Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā stipras lietusgāzes pirmdien izraisīja plūdus, kuros gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki un pazuduši bez vēsts vēl septiņi, otrdien paziņoja amatpersonas. Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā stipras lietusgāzes pirmdien izraisīja plūdus, kuros gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki un pazuduši bez vēsts vēl septiņi, otrdien paziņoja amatpersonas.

Kasjauns.lv 

Klačošanās ir liela bauda - zinātnieki nāk klajā ar versiju, kāpēc cilvēkiem tā patīk tenkot

Nīderlandes zinātnieki izpētījuši, ka pieaugušo sarunās 65 līdz 90% aizņem kāda trešā klātneesošā apspriešana. Turklāt baudījums no tenkošanas ir gluži kā no ēdiena un seksa. Nīderlandes zinātnieki izpētījuši, ka pieaugušo sarunās 65 līdz 90% aizņem kāda trešā klātneesošā apspriešana. Turklāt baudījums no tenkošanas ir gluži kā no ēdiena un seksa.

Kasjauns.lv 

Paši sliktākie veidi, kā mierināt cilvēkus, kuriem ir lielas bēdas

Mierināt un izteikt atbalstu var dažādi, tā ir ļoti individuāla lieta. Kādam pietiek ar telefona sarunu, no sirds izrunāties un izdzirdēt "turies, es esmu kopā ar tevi". Cits savukārt brauks cauri visai valstij, lai vienkārši apskautu tuvu cilvēku. Vēl citam savukārt vajag konkrētas darbības, padomus, problēmu risinājumus. Mierināt un izteikt atbalstu var dažādi, tā ir ļoti individuāla lieta. Kādam pietiek ar telefona sarunu, no sirds izrunāties un izdzirdēt "turies, es esmu kopā ar tevi". Читать дальше...

IR 

Cenu līmenis kāpj nenogurdams

Šāgada jūlijā patēriņa cenu līmenis pieauga par 21,5%, salīdzinot ar pagājušo gadu. Bet mēneša griezumā reģistrēts 2,2% pieaugums. Pakalpojumu cenas, salīdzinot ar pagājušo gadu, jūlijā pieauga par 9%, bet preču cenas par 26%. Būtiskākie inflācijas virzītāji jūlijā saglabājās nemainīgi – pārtikas cenas un ar mājokli un transportu saistītās cenas. Ņemot vērā vēl gaidāmos komunālo pakalpojumu tarifu kāpumus, tad inflācijas pīķis vēl ir priekšā.

Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Auto ziņas: cik lielu bateriju tu gribi? Pirmais brauciens ar jauno Kia Niro

Kia Niro nepazīstam citādi kā elektrisku. Tas bija viens no pirmajiem Kia elektromobiļiem mūsu tirgū. Pienācis laiks modernizācijai. Esam atbraukuši uz Vāciju, lai izbraukt ar jauno Kia Niro un arī e-Niro. Kia Niro nepazīstam citādi kā elektrisku. Tas bija viens no pirmajiem Kia elektromobiļiem mūsu tirgū. Pienācis laiks modernizācijai. Esam atbraukuši uz Vāciju, lai izbraukt ar jauno Kia Niro un arī e-Niro.

Kasjauns.lv 

Pārsteigums! Maija Silova jau divus gadus precējusies ar norvēģi

Daiļā žurnāliste Maija Silova jau daudzus gadus tiek dēvēta par vienu no Latvijas stila ikonām. Kā izrādās, viņas dzīve koronavīrusa pandēmijas laikā ir krasi mainījusies. Maija žurnālam "Kas Jauns" atklājusi, ka jau gandrīz divus gadus ir precētas sievas statusā. Daiļā žurnāliste Maija Silova jau daudzus gadus tiek dēvēta par vienu no Latvijas stila ikonām. Kā izrādās, viņas dzīve koronavīrusa pandēmijas laikā ir krasi mainījusies. Maija žurnālam "Kas Jauns" atklājusi, ka jau gandrīz divus gadus ir precētas sievas statusā.

Kasjauns.lv 

Darbosies vienmēr! Paštaisīts līdzeklis, kas palīdzēs tikt vaļā no skudrām mājās

Kas gan var būt kaitinošāks par skudrām dzīvoklī vai privātmājā. Tīrīšanas entuziasti portālā “Express” dalījušies ar pavisam vienkāršu veidu, kā iznīdēt skudras, neizmantojot veikalos nopērkamos ķīmiskos līdzekļus.  Kas gan var būt kaitinošāks par skudrām dzīvoklī vai privātmājā. Tīrīšanas entuziasti portālā “Express” dalījušies ar pavisam vienkāršu veidu, kā iznīdēt skudras, neizmantojot veikalos nopērkamos ķīmiskos līdzekļus.

Kasjauns.lv 

FIB veicis reidu Donalda Trampa Floridas rezidencē

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka viņa rezidencē "Mar-A-Lago" Floridas štatā ir "iebrukuši" Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti, un nosauca to par "prokuroru amatpārkāpumu". Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka viņa rezidencē "Mar-A-Lago" Floridas štatā ir "iebrukuši" Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti, un nosauca to par "prokuroru amatpārkāpumu".

Kasjauns.lv 

VIDEO: beigta balle! Rudenī, visticamāk, atgriezīsies Covid-19 ierobežojumi

Jaunatklāto Covid-19 gadījumu pieaugums Latvijā novērojams jau no jūnija sākuma. Pašlaik aktīvākie ir omikrona varianta apakšpaveidi BA4 un BA5. Tie ir infekciozāki par pašu omikronu, apiet gan kovidu pārslimojušo, gan vakcinēto aizsardzību, tāpēc Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) jau iesaka pamazām atgriezties pie masku lietošanas. Jo īpaši tas attiecināms uz cilvēkiem ar hroniskām slimībām. Jaunatklāto Covid-19 gadījumu pieaugums Latvijā novērojams jau no jūnija sākuma. Читать дальше...

Kasjauns.lv 

"Redz vairāk par simptomiem!" - ginekologs Juris Kociņš, pie kura brauc sievietes no visas Latvijas un pat ārzemēm

Pacientes mēdz saukt ginekologu-dzemdību speciālistu Juri Kociņu par dakteri no Dieva. Pats ārsts par to iesmaida un atzīst, ka viņam izveidojies savs cienītāju loks – tās pacientes, kas labprāt uzklausa ārsta viedokli, par iespējamiem neauglības vai kaites psihosomatiskajiem cēloņiem. Dakteris ir ļoti vērīgs, zinošs un pieredzējis, runā tieši, reizēm pat skarbi. Pacientes mēdz saukt ginekologu-dzemdību speciālistu Juri Kociņu par dakteri no Dieva. Pats ārsts par to iesmaida un atzīst... Читать дальше...

IR 

Par nezālēm, Paskālu un stigmatizāciju

Mūsdienu pasaule ir attīstījusies tik tālu, ka ir gatava risināt gandrīz jebkuru problēmu. Neviens kalns vairs nav par augstu, neviena mistērija – neatrisināma. Bet pat šajā šķietami utopiskajā realitātē ir savi trūkumi, proti, bieži vien cilvēki piemirst par lietām, kas liekas mazāk steidzamas, un par lietām, kurām vēl nav redzamas un traģiskas sekas.

Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Ekskluzīva intervija ar Svetlanu Tihanovsku: atomieroču izvietošana Baltkrievijā var novest pie katastrofas

Mozaras Valsts pedagoģiskās universitātes absolvente Svetlana Tihanovska 2020. gadā tika ierauta Baltkrievijas politiskās viesuļvētras centrā, pēkšņi tiekot uzsviesta uz varas visaugstākā pakāpiena: prezidenta vēlēšanās viņa sacentās ar tradicionālo to uzvarētāju Aleksandru Lukašenko. Lai arī virkne indikāciju ļauj secināt, ka Tihanovska uzvarējusi, pēc uzaicinājuma ierasties Centrālajā vēlēšanu komitejā un tur notikušajām sarunām viņa steigšus bēga uz Lietuvu savas ģimenes drošības dēļ. ... Читать дальше...

Kasjauns.lv 

Nemirstīgais Lembergs un zaļzemnieki. Vēlēšanas gaidot: Zaļo un zemnieku savienība

Ja arī ir kāda neiznīcīga lieta, ar ko Latvija var lepoties, tad tas ir Aivars Lembergs. Lai arī cik viņu netupinātu aiz restēm, netiesātu un nezākātu, viņš kā bijis, tā joprojām ir. Un rada visneiedomājamākās kombinācijas. Šoreiz pat tādu, kuras dēļ mūsu vecvecvectēvi zārkos apgrieztos otrādi, ieraugot Saeimas priekšvēlēšanu ambrāžas, kad vienā kopīgā listē Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sastāvā startē zemsavieši un sociķi – savulaik visniknākie politiskie pretinieki. Ja arī ir kāda neiznīcīga lieta... Читать дальше...Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России123ru.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 123ru.net — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 123ru.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе


123ru.net — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 123ru.net.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.123ru.net — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в Вашем городе и о Вашем городе вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе Вашем городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.Другие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России
Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часа


Персональные новости

123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. . Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Загрузка...

Экология в России и мире
Москва

Польша заявила, что Еврокомиссия не сможет заставить ее делиться газом

Путин в России и мире
Москва

Владимир Путин приветствовал участников форума волонтёров-медиков


Лукашенко в Беларуси и мире
Минск

Лукашенко назвал самое агрессивное государство по отношению к Белоруссии
123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Зеленский в Украине и мире
Киев

Соцсети: Киев придумал, как «наказать» Amnesty International за правду о ВСУ


Навальный в России и мире


Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России


Загрузка...

Загрузка...Юрий Шатунов

Шатунов за пару дней до смерти жестко раскритиковал РазинаМосква

За разрыв контракта с Юраном «Химки» заплатят неустойку в 35-40 млн рублей – «Матч ТВ»

Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.netСпонсоры 123ru.net