Добавить новость
Добавь свою новость бесплатно - здесь


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас


Новости за 27.03.2020

Новые комментарии


Лента светских новостей (слухи, сплетни, сарафанное радио, шоу-бизнес, рейтинги)


iSport.cz 

Koubkova zpověď: Hlavou proti ráně zblízka? Radši padnu pod nohy

Chytat začal díky Dominiku Haškovi a Petru Čechovi. Do hokejové branky ale nevlezl, šel ve stopách fotbalového vzoru. Tomáš Koubek se přes francouzskou ligu posunul do bundesligového Augsburgu, kde bývá pracovní den hodně dlouhý. „Není výjimečné, že odjíždím z domu v 8:30 a přijedu v 17:00,“ popsal v obsáhlém dotazníku pro Sport Magazín. Rozhodně si ale nestěžuje, touží po dalším osobním rozvoji. „Líbí se mi například mašina na střílení míčů. Jde tam nastavit rychlost střely nebo i různé trajektorie... Читать дальше...

iSport.cz 

Tady přerušení NHL nevadí. Týmy, které berou půst jako vysvobození

V letošním ročníku to dřelo. Radosti tyhle týmy svým příznivcům přinesly pramálo. Zatímco přehled organizací, kterým ligové přerušení překazilo plánovaný útok na hokejový trůn, jsme již přinesli, nyní je třeba se podívat do opačných pater tabulky. Nenadálé přerušení ligových zápasů se zde v nadsázce může brát jako pomoc shůry. Místo gólových přídělů hráče čeká volno, které by beztak přišlo o dvanáct zápasů později po skončení základní části.

iSport.cz 

Neznámí hrdinové ligy: vítězný střelec, zlínský Ironman i tichošlápek

Nemluví se o nich. Jejich výkony se neprobírají po víkendových kolech jako první. Zkrátka jsou v ústraní. Přesto jsou jejich týmové role velmi důležité. Mnohdy i vévodí statistkám FORTUNA:LIGY. Deník Sport vybral PĚT neznámých hrdinů, kteří v aktuálním ročníku odehráli alespoň 15 zápasů a nejsou jen do počtu.

iSport.cz 

Chce být jako Ester! Handicapovaná Alex má jasný cíl – paralympiádu v Paříži

Olympijské hry v Tokiu byly kvůli pandemii koronaviru odloženy až na příští rok. Handicapovanou sportovkyni Alex Borskou to trápí zatím pouze jako fanouška. Jejím cílem jsou totiž až Hry za čtyři roky v Paříži. V jaké že disciplíně? To ještě sama neví. Nyní jezdí na handbiku a plave. „Takže klidně obojí. Chci být jako Ester Ledecká, která závodí a je úspěšná ve dvou sportech,“ zaculila se.

iSport.cz 

Legendární Vízek má koronavirus: Už je mi lépe. Všem přeju, ať se uzdraví

Měl teploty, kašlal. Myslel si, že nastydl při jízdě na kole. Omyl. Ladislav Vízek je jedním z lidí, kterým vyšel pozitivní výsledek na nemoc COVID 19. Co je ale nejdůležitější, legendárnímu fotbalistovi už je lépe. Atak koronaviru zvládne. „Není to nic příjemného. Neskutečně protivný bacil. Chvíli je vám dobře, pak zase zle. Všem nemocným z celého srdce přeju, ať se uzdraví,“ upřímně vzkazuje v rozhovoru pro iSport.cz. Také popisuje, jak se nakazil a že se mu dostává podpory od svých blízkých kamarádů – zetě Vladimíra Šmicera i Ivana Haška.

iSport.cz 

Na sen softbalistka Pecková čeká. Ale lepší než karanténa, říká

Premiéra české softbalistky Veroniky Peckové v nejprestižnější soutěži světa se odkládá. Vedení japonské ligy kvůli koronavirové pandemii rozhodlo o tom, že se začne hrát až na podzim. „Mrzí mě to, protože celý tým věnoval přípravě velké množství času a energie. Na druhou stranu jsem ráda, že je zdraví sportovců na prvním místě,“ uvedla elitní evropská nadhazovačka. V zemi vycházejícího slunce však nadále zůstává. „Tým pokračuje v tréninku, takže je to rozhodně lepší varianta, než být v karanténě... Читать дальше...

iSport.cz 

Jandač: Extraligu bych neuzavíral. Populismus nechám Říhovi

V době, kdy ekonomický dopad korovinové pandemie dává uzavírání extraligy nový a pádný rozměr, vzniká diskuse, zda kluby znovu začnou dané téma řešit. Záhy poté, co si vyjasní, jak naložit s pokrácením mezd hráčům a nastavením nových interních pravidel. „Já zůstávám pořád proti uzavírání,“ reaguje kouč Josef Jandač, jehož Sparta ve virtuální dohře play off na stránkách deníku Sport padla ve finále proti Liberci.

iSport.cz 

Plzeňští darovali tamní nemocnici roušky. Straka: Není to poslední akce

Dar 550 šitých látkových roušek nesoucích motivy hokejového klubu Škoda Plzeň získala plzeňská Fakultní nemocnice. Klub prostřednictvím sociální sítí v pondělí zveřejnil výzvu, v které nabídl švandlenkám a pomocníkům látky na výrobu ústenek. Společné dílo předal řediteli nemocnice Václavu Šimánkovi za extraligový celek generální manažer a jednatel Martin Straka.

iSport.cz 

Macek věří, že si za Juventus zahraje. Co se děje v Itálii a co Ronaldo?

Nevychází. Maximálně vykoukne ven na ulici, kde stejně skoro nikoho nezahlédne. Český záložník Roman Macek je poslední týdny zavřený v bytě v Turíně. „Je strašné vidět, kolik lidí denně umírá,“ povzdechne si. Ačkoliv je hráčem Lugana, využil pevného pouta s Juventusem a poslední měsíce se v jeho tréninkovém centru připravoval na návrat do hry. V rozhovoru pro deník Sport vypráví o tíživé situaci v Itálii, snížení platu ve Švýcarsku, zdravotních peripetiích, které mu kříží kariéru, i Cristianu Ronaldovi.

iSport.cz 

Koronavirus ONLINE: Ministr brzdí restart Serie A. Brazilci mají placené volno

Koronavirus paralyzoval sportovní dění na celém světě. Tlaku neodolali ani pořadatelé olympijských her a v Tokiu se tak bude soutěžit až za rok, stejně je na tom fotbalové EURO a další soutěže. Sledujte naši ONLINE reportáž, ve které zaznamenáváme všechny dopady nemoci na sportovní svět.

iSport.cz 

Drama i virtuálně! Play off podle expertů, kdo vyhrál finále a má titul?

Je dobojováno! Třísky létaly, pěsti také, vedle toho byl v extraligovém finále k mání náramný hokej, plný emocí, vášně a kumštu. Alespoň tedy v myslích hokejových legend a expertů, kteří si s chutí zahráli s deníkem Sport virtuální play off. Ve vyrovnaném finále potkali zlatý cíl hokejisté Liberce, Spartu položili 11:7 na hlasy. Nejužitečnějším hráčem play off se stal obránce Tygrů Ladislav Šmíd. „Pořád nevím, z kterého balkónu Masarykův pohár budeme předávat. Mám byt v Praze, ale ten je ve třetím patře. Читать дальше...

iSport.cz 

Hrachovina opouští Liberec, vrací se do finské Tappary Tampere

Český hokejový brankář Dominik Hrachovina, který chytal od začátku listopadu v extraligovém Liberci, se vrací do Tappary Tampere. S finským klubem, kde pětadvacetiletý odchovanec Komety Brno působil v letech 2011 až 2018, uzavřel dvouletou smlouvu. Uvedly to oficiální stránky klubu.

iSport.cz 

Jak vypiplat šampiony ve squashi? Umět naslouchat, říká trenér Wanke

Dvě zlaté medaile a jeden bronz. Anna Serme, Daniel Mekbib a Jakub Solnický, medailisté nedávného mistrovství republiky ve squashi a lídři českého žebříčku, mají společnou jednu unikátní věc. Všichni tři začínali v Opavě pod vedením trenéra Karla Wankeho.

iSport.cz 

Schickův návrat do AS Řím? Od Italů to je hra, říká agent Paska

V Itálii se šíří zaručená teze letního návratu Patrika Schicka do AS Řím. A to z důvodu, že Lipsko, kde je český reprezentant na ročním hostování, nebude mít v důsledku koronavirové pandemie dostatek finančních prostředků na koupi. Prrr! Nic takového (prozatím) není na stole. „Je to hra, pouhá taktika. Vůbec to není tak, že Lipsko nemá peníze. Německé kluby jsou nejzdravější v celé Evropě,“ říká hráčův manažer Pavel Paska. Setrvání jeho klienta v progresivně řízeném bundesligovém klubu je maximální prioritou.

iSport.cz 

Zázrak! Hvězdička Ajaxu po kómatu sleduje i fotbal. Radila De Jongovi

Jeho šance na zotavení byly minimální, rodina i lékaři tvrdili, že zůstane ve vegetativním stavu. Abdelhak Nouri, před lety vycházející hvězdička Ajaxu, je však obrovský bojovník! Po kolapsu v červenci 2017 v přípravném zápase s Brémami se v létě 2018 probudil z kómatu. Nyní po dvou letech a devíti měsících zůstává závislý na blízkých, ale komunikuje, již není v nemocnici, ale tráví čas doma s rodinou, sleduje fotbal v televizi, ba dokonce sehrál dříve velkou roli u přestupu Frenkieho de Jonga do Barcelony.

iSport.cz 

Strýcová o budoucnosti i karanténě: Takhle se mi končit nechce

Ve svém letenském bytě dusá sousedům nad hlavou, zdokonaluje se ve vaření a káže si být trpělivá. Tak vypadá současný život Barbory Strýcové, elitní světové tenistky, která v neděli oslaví čtyřiatřicáté narozeniny. Kariéru si o rok prodloužila kvůli Wimbledonu a letošní olympiádě, o obojí zřejmě přijde. „Když se letos uskuteční US Open, budeme rádi,“ odhaduje, kdy by se mohla dát tenisové karavana do pohybu. A chystá se na to, že zvlášť pro ni jako veteránku bude restart po dlouhé pauze hodně náročný.

iSport.cz 

Ukončí se Premier League? Pokud ano, ztráty budou ve stamilionech liber

Premier League, nejlepší klubová světa, je z důvodu šíření nákazy koronavirem přerušená do 30. dubna. Co bude dál? Jestliže ještě v minulém týdnu byly všechny kluby pro následné pokračování, nyní se začínají ozývat první hlasy, že by měl být ročník ukončen. „Je třeba si uvědomit, že v tuhle chvíli nejsme tak podstatní. Důležitější jsou dodávky potravin,“ cituje renomovaný server The Athletic jednoho z funkcionářů. Pokud by se tak stalo, bude to špatná zpráva nejen pro Liverpool, ale pro všechny kluby. Читать дальше...

iSport.cz 

Manuál snižování platů. Obávám se zneužití, varuje šéfka „odborů“

Je těžká doba, musí to pochopit i hráči… Koronavirová epidemie zapříčinila přerušení FORTUNA:LIGY a má dopad na ekonomiku prvoligových fotbalových klubů v Česku. Proto některé z nich, v čele s Jabloncem a Mladou Boleslaví, přišly za hráči (ale i trenéry a členy realizačních týmů) s návrhem na snížení platů. Jak to chodí konkrétně? Je v takovou chvíli automatické, že fotbalisté musí na plán přistoupit a jít s penězi dolů? Jak na podobné situace pamatují jejich smlouvy a je možný jednostranný postup? Читать дальше...

iSport.cz 

Přestupy NHL ONLINE: Colorado prodloužilo s hvězdou z AHL

Přestupová uzávěrka, klíčový den probíhající sezony 2019/20, je od pondělí 24. února za námi. A byla zábavná, dokonce rekordní. Dvaatřicet výměn znamená nový rekord tohoto náročného dne. Dres měnilo mimochodem celkem 55 hráčů. Jenže aktivnímu dění je poté, co byla NHL kvůli koronaviru pozastavena konec. Přesto se spekuluje a také podepisuje. Proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

iSport.cz 

Berdych ve Sport Magazínu a jeho zpověď: Čím ho deptal Federer?

Ve všech grandslamových turnajích to dotáhl minimálně do semifinále. Nehrát v éře, v níž dominovala velká trojka (Federer, Nadal a Djokovič), nemuselo zdaleka zůstat u toho. Nejlepší český tenista posledních let Tomáš Berdych v obsáhlém rozhovoru pro dnešní Sport Magazín vypráví o životě po kariéře, ale hlavně poutavě líčí zážitky s tenisovými velikány. Zjistíte, jací jsou v soukromí, v čem tví jejich geniální um. Kdo ho štval nejvíc?

iSport.cz 

Nejbizarnější posily Slavie: amatér, tajnůstkář i smolař, co pohřbil LM

Slavia prožívá v posledních sezonách výrazné úspěchy. Sbírá mistrovské tituly, účastní se evropských pohárů, včetně Ligy mistrů. V nedávné minulosti ale i jejím kádrem prošla řada hráčů, jejichž angažování nebylo tím nejšťastnějším a s odstupem času budí spíše rozpaky, než že by se na něj významně vzpomínalo. Podívejte se na TOP10 nejbizarnějších posil Slavie v posledních letech.

Всё, что пишут о Вашем городе, в Вашем регионе, для Вашего города и для всех тех, кому это просто интересно, — в наших лентах новостей от первого лица, без какой бы то ни было цензуры, без приоритетов редакторов, без зависимости от политической конъюнктуры, настроений, течений и обстоятельств. Наш читатель вправе знать всю правду и, поэтому: наш читатель - всегда прав!


На 123ru.net все новости (в том числе и ваши) доступны в переводе на практически любой из популярных языков мира. Для перевода достаточно выбрать из списка языков, размещённого в шапке сайта, интересующий Вас. Перевод выбранной страницы мы осуществим мгновенно в автоматическом режиме и с индексацией через поисковые системы. Читайте новости на языках мира у нас в режиме онлайн. 123ru.net — Ваш мир без границ и языковых барьеров! А с недавнего времени мы добавили и новости по разделам, категориям, интересам и блогам, что позволяет получить пользователю сервиса не только оперативную, но и альтернативную информацию по интересующей теме со всего мира, от совершенно разных независимых популярных и не очень источников на одной странице. Сервис также позволяет просмотреть всю ленту новостей по каждому источнику информации отдельно в формате календаря за любую выбранную дату и период.Товары и услуги от рекламодателей

(что и где купить сегодня в регионе)
Недавно просматривали в рекламных предложениях:
123ru.net — поисковый источник актуальной информации не только о повседневной жизни Вашего города и городов Вашего региона, новостях, событиях и происшествиях, но и партнёрская интернет-витрина актуальных товарных предложений с доставкой в Ваш город. Ежедневно на нашем сайте появляется, обновляется и дополняется самая свежая информация о товарах и услугах, акциях и скидках на самые разные темы от недвижимости и автомобилей до различных ежедневных услуг, мобильных приложений и самых свежих предложений местных интернет-магазинов и предприятий фактически по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Всегда — живая информация, всегда — актуальные цены. 123ru.net — только свежие интернет-предложения в регионах (ежеминутное обновление в режиме онлайн). Кто не успел — тот опоздал, кто опоздал — тот отстал! Будь в курсе нового — цени время! Промедлишь ты, другой успеет! 123ru.net — новый формат подачи информации, новый формат нового времени! В каждом слове — значение, в каждом баннере — смысл! Вся интернет-витрина — здесь.

m.123ru.net — Ваши новости у Вас в кармане. Безграничные возможности публикации частных материалов и общественно-значимой информации в реальном времени с прямыми ссылками на Ваши источники. Совершенно бесплатно, с мобильного телефона или планшета, оперативно, просто, с точной географической привязкой к происходящим событиям, происшествиям и объявлениям. В любой момент, ежеминутно мы предоставляем Вам возможность публикации актуальной информации (заметки, статьи, репортажи с комментариями, фото и видео, частные объявления и т.д.) по любому из городов России, Украины, Белоруссии и Абхазии — совершенно бесплатно.

А теперь Вам доступны новости и на других языках всех континентов.


Калейдоскоп обсуждаемых сегодня новостей


Последние новости на сегодня по Вашему городу, частные объявления, самые полные ленты новостей от наших постоянных авторов в мобильном формате, календарный архив событий в России, Украине и мире, популярные разделы: Происшествия, Спорт, Авто, Гламур, Блоги и другие с прямыми переходами на первоисточники - просто, доступно, удобно уже сегодня и сейчас на платформе 123ru.net. Ни один ваш отзыв, комментарий не останется незамеченным. Мы восприимчивы к любым критическим замечаниям и предложениям с вашей стороны 24 часа в сутки и все 7 дней в неделю без выходных и перерывов на обед. Мобильный вариант проекта — здесь.
Новости последнего часа

Топ-10 новостей за сегодня на этот час:


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.


Другие популярные новости дня сегодня

Топ-4 анонсов новостей от партнёров:

 

123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Москве — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.