У Львові реставрують каплицю, в якій похований президент ЗУНР
У Львові на Личаківському цвинтарі почали реставрувати каплицю, в якій похований президент ЗУНР Євген Петрушевич. П ро це пише Depo .Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.
"На сесії Львівської міської ради прийняли програму проведення заходів із нагоди відзначення століття ЗУНР і Листопадового Чину. І, власне, в межах цієї програми, передбачено близько 20−30 різних заходів — і освітніх, і інфраструктурних. Одним із таких заходів є реставрація і благоустрій навколо каплиці, де похований Євген Петрушевич. Роботи, які потрібно було здійснити в першу чергу, — це благоустрій і зелені зони, замощення плиткою, а також роботи щодо куполу і самої конструкції", — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
У межах реставрації відремонтують дах, замінять двері і вікна, облаштують гранітний цоколь. Ремонтні роботи і благоустрій планують завершити у жовтні. Вартість робіт становить 280 тис. грн. Ремонт виконує Архітектурна майстерня "Ренесанс".
"Окрім цього, замостимо територію навколо каплиці — площі, яка об'єднає сектори і репресованих, і політв'язнів, і воїнів АТО разом з каплицею, де спочиває Євген Петрушевич", — розповів директор ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар" Михайло Нагай.
Нагадаємо, на Львівщині відреставрують замок.