A mužstvo ani ve 4. kole nevyhrálo
Ve 4. kole jsme zajížděli na hřiště Tempa. Bohužel bez 7 hráčů z kádru, což byl problém. Ovšem ani sestava, která nastoupila neměla prohrát. Nevyužili jsme dvě 1000% šance a několik příležitostí ke skórování. Náš velký problém je, dostat míč do soupeřovy branky. Naopak 2 chyby v rozmezí 2 minut utkání rozhodly. Jinak jsme s Tempem hráli vyrovnané utkání, kde i oni měli ještě 2 až 3 šance, které zlikvidoval brankář Štěpánek.
Bohužel se před utkáním, během něho i po utkání vyskytly nějaké nechutnosti kvůli naší neochotě přistoupit na umělou trávu. Toto nebudu vůbec komentovat. Jen tolik, že hrací plochu schvaluje rozhodčí a ten ji uznal za způsobilou.
FC Tempo Praha – ČAFC Praha 2:0 (2:0)
Branky: 32. Cejnar, 34. Rakušan. ŽK: 44. Šmídek, 89. J. Havlíček – 11. Sochor, 42. Štěpánek, 74. Matoušek, 79. Novotný (trenér), 82. Listopad, 87. Machurka. Rozhodčí: Šaróka – Stránský, Pytloun. Diváků: 100.
FC Tempo: Pacovský – Valta (88. Kleček), Kadlec, Hampapa, Kostka – Rakušan (76. Plíšek), Šmídek, T. Havlíček – Babický, Sedlář (76. J. Havlíček), Cejnar (68. Pytlíček). Trenér: Petr Vanko.
ČAFC: M. Štěpánek – F. Štěpánek, Machurka, Lukeš, Listopad – Nováček (65. Dmytrenko), Sváta, Pícha, Matoušek, Peričevič – Sochor. Trenér: Pavel Novotný.
Ohlasy utkání
Petr Vanko (FC Tempo): Pro mě naprosto nepochopitelné chování soupeře, když viděli, jak vypadá hřiště po průtrži a stále trvali hrát na trávě. Naprosto nerozumím tomu, že některé kluby mohou neustále hrát na umělce i za krásného počasí a nám se tohle utkání nechalo sehrát na přírodní trávě. Svaz vůbec nezajímá, že další utkání nejvyšší soutěže se budou hrát na oraništi a trpět bude fotbal. Karma je zdarma a hosty jsme porazili i díky špatnému terénu.
Pavel Novotný (ČAFC): Gratuluji soupeři ke třem bodům, které tak lehce jako proti nám již nikdy nezíská. O výsledku rozhodly naše velké chyby a také pokračující neproduktivita útočníků, kdy snad netrefíme ani prázdnou branku. Po úvodním tlaku domácích se hra postupně vyrovnala, ale pak přišla hrubka našeho gólmana a soupeř se dostal do vedení, které vzápětí navýšil. Pokud nezměníme celkový herní projev, tak budeme mít se záchranou soutěže velké problémy.
Nejlepší hráč FC Tempo Praha: Tomáš Cejnar
Nejlepší hráč ČAFC Praha: Ondřej Lukeš