Водителям в Москве придут новые штрафы за езду между полос

Энергетики обеспечили электроснабжение отдаленного села на юге Тюменской области

Здания завода Густава Листа интегрируют в комплекс технопарка площадью 56 тыс. кв. м

Корпорация киллеров. Зарубежные операции московских чекистов


160*600

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас


Загрузка...

Betcris nowym bukmacherem na rynku!

Betcris jest nowym, legalnym bukmacherem, który oficjalnie wystartował na polskim rynku. Jak prezentuje się oferta powitalna, a także sekcja zakładów na siatkówkę? Skąd wziął się Betcris, a także co trzeba o nim wiedzieć? Tego wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego tekstu.   Betcris w Polsce! Praktycznie co roku na rynku zakładów bukmacherskich pojawia się nowy „gracz”. […]

Artykuł Betcris nowym bukmacherem na rynku! pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.

Betcris jest nowym, legalnym bukmacherem, który oficjalnie wystartował na polskim rynku. Jak prezentuje się oferta powitalna, a także sekcja zakładów na siatkówkę? Skąd wziął się Betcris, a także co trzeba o nim wiedzieć? Tego wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego tekstu.

 

Betcris w Polsce!

Praktycznie co roku na rynku zakładów bukmacherskich pojawia się nowy „gracz”. Najnowszym nabytkiem legalnej strefy polskich bukmacherów został Betcris Zakłady Bukmacherskie. Betcris to firma o międzynarodowej renomie, która swoje uznanie buduje od 1985 roku, kiedy to został otwarty pierwszy punkt stacjonarny do przyjmowania i udzielania zakładów bukmacherskich obrandowany tą nazwą na Dominikanie.

Betcris z sukcesami radzi sobie na rynkach Ameryki Północnej i Środkowej, a teraz postara się przenieść zgromadzone doświadczenie na polski rynek zakładów bukmacherskich. Czy ta misja zakończy się sukcesem? Przekonamy się już wkrótce, jednak można zakładać, że Betcris z miejsca stanie się główną siłą rynku, patrząc na możliwości, które dostarcza swoim klientom już na samym początku.

Legalny bukmacher

Kluczową informacją w przypadku każdego z bukmacherów, którzy wchodzą na polski rynek, jest kwestia legalności. Jeśli chodzi o Betcris Zakłady Bukmacherskie, to firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w kanale online. Betcris przestrzega obowiązującego w Polsce prawa, a także nie jest wpisany do Rejestru Domen Zakazanych, dzięki czemu firma nie miała problemów z licencją. Sama licencja została w tym przypadku odkupiona od innej spółki, a konkretnie Mr. BET. Betcris posiada siedzibę na terenie naszego kraju, a tym samym spełnia wszystkie wymogi, aby być legalnym bukmacherem.

Zawieranie zakładów u legalnych bukmacherów jest zgodne z prawem i dozwolone. W tym przypadku nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne czy finansowe, co miałoby miejsce, gdybyś rozpoczął grę u nielegalnego operatora.

Betcris jako polski legalny bukmacher odprowadza podatki na terenie naszego kraju, a tym samym zasila skarb państwa. Co więcej, można zakładać, że firma w przyszłości zainwestuje w polski sport, poprzez umowy sponsoringowe. Jest to ścieżka, przez którą wędrują wszyscy z legalnych bukmacherów, dlatego to raczej kwestia pytania, nie czy, a kiedy.

Rejestracja w Betcris

Samo założenie konta u tego bukmachera nie należy do skomplikowanych. Betcris przygotował dla graczy dwie możliwości. Pierwszą z nich jest opcja założenia konta tymczasowego, czyli w tym przypadku będziesz mógł rozpocząć grę nawet w minutę. Co daje konto tymczasowe? Przede wszystkim możliwość sprawdzenia bukmachera pod wieloma aspektami i brak konieczności podawania dowodu osobistego, co często jest decydującym elementem dla graczy. Musisz jednak pamiętać, że założenie konta w szybkiej rejestracji ma swoje warunki. Przede wszystkim jest top opcja, która ma ograniczenia czasowe, to znaczy po upływie określonego terminu będziesz musiał przejść na konto stałe, aby kontynuować grę w Betcris. Druga sprawa to wypłata pieniędzy, która nie jest możliwa za pośrednictwem konta tymczasowego. Jeśli wygrasz i będzie chciał wypłacić środki, to również musisz w pełni zweryfikować swoje konto.

Rejestracja konta stałego w Betcris jest dłuższa, jednak nie różni się od tego, czego wymagają pozostali z legalnych bukmacherów. Obowiązek uzupełnienia kluczowych danych osobowych jak skan dowodu osobistego, czy też paszportu. Podanie numeru konta bankowego, czy też inne konieczne informacje. Musisz jednak wiedzieć, że każdy z legalnych bukmacherów, czyli również Betcris ma obowiązek chronić dane osobowe swoich klientów, więc nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo.

Oferta powitalna

Większość graczy zakładów bukmacherskich ocenia operatora przez pryzmat oferty powitalnej. Trzeba przyznać, że Betcris postawił na klarowną i czystą sytuację. Nie otrzymasz tutaj propozycji rekordowych bonusów powitalnych ze skomplikowanymi obrotami, przy których potrzebne są systemy matematyczne, aby realnie obrócić dodatkowymi środkami.

Betcris postawił na promocję z darmowym zakładem, który zostanie przypisany do Twojego konta po spełnieniu określonych warunków. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie Betcris Zakłady Bukmacherskie. Na freebecie oferta się nie kończy, ponieważ w sekcji promocji dla stałych klientów również znajduje się wiele propozycji, z którymi warto się zapoznać.

Oferta zakładów sportowych

Kolejnym istotnym punktem, do którego gracze przykładają ogromną wagę, jest oferta zakładów sportowych. Przez ten termin rozumiana jest równie liczba dostępnych zdarzeń, dyscypliny, rozszerzenia, a także kursy. Co z tego, że dany bukmacher będzie miał najwyższy kurs na konkretne wydarzenie, skoro zabraknie w ofercie pozostałych meczów.

W przypadku Betcris trzeba podkreślić, że na ten moment kursy są bardzo przyjemne dla graczy. Marża nie jest zbyt wysoka, co pozytywnie wpływa na wysokość proponowanych przeliczników, jeśli zestawimy je z propozycjami konkurencji.

Pod względem oferty zakładów online Betcris z miejsca wszedł do czołówki, co widać po opiniach na temat tego bukmachera. Jeśli interesujesz się siatkówką, to z pewnością szybko potwierdzisz te słowa. Większość operatorów koncentruje się na piłce nożnej, czyli najbardziej popularnej dyscyplinie, jednak w Betcris nie zapomnieli również o rozgrywkach siatkarskich.

Siatkówka w Betcris to nie tylko wiele możliwych zakładów, ale również rozgrywek. Polskich kibiców najbardziej zainteresują rozgrywki z udziałem reprezentacji narodowej – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Istotne są również zmagania w polskich ligach klubowych, które również generują olbrzymie zainteresowanie. Siatkarska Liga Mistrzów to również obowiązek dla bukmachera, zwłaszcza że w poprzednim sezonie polska drużyna wygrała te rozgrywki, więc z pewnością zainteresowanie najnowszą edycją jeszcze wzrośnie.

Betcris – czy warto?

Firma wystartowała w sierpniu, dlatego na ten moment nie ma zbyt wielu opinii na temat Betcris, jednak z tych, które już teraz możesz znaleźć w sieci, łatwo wywnioskować, że na razie nowy bukmacher ma pozytywny odbiór w społeczności. Największym atutem tego bukmachera na ten moment zdaje się być oferta – na większość rozgrywek jest jedną z najlepszych na rynku.

Moja opinia na temat Betcris jest podobna, ponieważ widać, że każdy z kroków został solidnie przemyślany, a zagraniczne doświadczenie nie poszło na marne. Pod względem oferty zakładów bukmacherskich – absolutna czołówka, oferta powitalna – nieskomplikowana i przejrzysta dla każdego gracza. Prawdopodobnie w przyszłości będzie się jeszcze zmieniać, aby realnie konkurować z pozostałymi bukmacherami. Szybka rejestracja to również istotny detal, o którym warto pamiętać, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi w ten sposób, a dopiero później uzupełnia kluczowe dane.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Obstawianie zakładów wzajemnych jest możliwe po ukończeniu 18 lat.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betcris.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 19.12.2019 r. o nr PS4.6831.1.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Artykuł Betcris nowym bukmacherem na rynku! pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.


Загрузка...

Видео-новости от VDO.AI на News.123ru.net

Загрузка...

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте на 123ru.netДругие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России
m123n 8 off
m123n 9 off

Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часаЗагрузка...


Новости России

123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Москве — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Загрузка...


Самолеты летят в Узбекистан: cпрос на перелеты в южные страны многократно увеличился в последнии дниЗагрузка...


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

Захарова прокомментировала заявления главы Минобороны США в ходе его визита на Украину

Лунев остался в запасе «Байера» на матч ЛЕ против «Бетиса»

В Якутске пройдет VI международный фестиваль поэзии «Благодать большого снега»

Как Кремль хочет получить военную базу в Кабо-Верде

Музыкальные новости

Иосиф Пригожин и Юрий Лоза резко высказались о музыкальном номере Греты Тунберг

«Спартак-Нальчик» сыграл вничью с «Форте»

Алексей Ягудин оправдался перед фанатами Евгении Медведевой за поддержку ее хейтера

Сериал «Вне себя» эксклюзивно выйдет на видеосервисе PREMIER

Новости России

Куйвашев ждет приказа

Суд в Москве запретил продажу 61 модели смартфонов Samsung

Волочкова заявила, что от коронавируса «ничего не спасет»

Минобороны РФ сообщило об успешных госиспытаниях ракеты «Булава» в Белом море

Экология в России и мире

Зеленоградские добровольцы пожарной охраны в призерах

Новый ирригатор Revyline RL 660 Black по выгодной цене в Красноярске

Стильный ирригатор RL 500 Black от Revyline для жителей Калининграда

Контент PREMIER стал доступен подписчикам МегаФон ТВ

Спорт в России и мире

Видеообзор матча Бублик - Марченко на турнире WTA в Москве

Карен Хачанов вышел в четвертьфинал Кубка Кремля

Казахстанский теннисист проиграл в первом круге турнира ATP 250 в одиночном разряде

Калинская завершила выступление на московском турнире WTA

Moscow.media

В Югре за прошедшие сутки коронавирусом заразилось 233 человека, в Китае — 0

Linxdatacenter подтверждает выполнение требований стандарта PCI DSS

Для зимней обработки КАД Петербурга и федеральных дорог в Ленобласти заготовили около 100 тыс. тонн песка и соли

Ремонт дорог по БКД в Карелии выполнен на 90 %


Загрузка...