< > 

160*600

Новости сегодня на DirectAdvert

Новости сегодня от Adwile

Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчасНовости за 10.09.2023

Sport w INTERIA.PL 

Działacz nie gryzł się w język. "Będziemy się wstydzić jeszcze długo"

Naprawdę ciężko jest być w sezonie 2023 kibicem For Nature Solutions Apatora. Torunianie w niedzielny wieczór nie wykorzystali ogromnego osłabienia Betard Sparty Wrocław i pożegnali się z jazdą o złoto. Po meczu złości nie ukrywał Adam Krużyński, czyli przewodniczący rady nadzorczej tego utytułowanego klubu. - Dziś na pewno należy nam się kara i będziemy wstydzić się za ten mecz jeszcze długo – oznajmił na antenie Canal+ Sport 5.
Sport w INTERIA.PL 

Jesteśmy w piekle. To koniec Fernando Santosa w Polsce

To musi być koniec pracy Fernando Santosa z reprezentacją Polski. W ciągu sześciu spotkań przegraliśmy trzy razy - z Czechami, Mołdawią i Albanią. W tabeli grupy eliminacyjnej jesteśmy nawet za Mołdawią, a tylko przed Wyspami Owczymi. Łącznie za kadencji Portugalczyka prezentowaliśmy się dobrze może z kwadrans. Graliśmy dziś w piekle. I jesteśmy w piekle.

Sport w INTERIA.PL 

Ten koszmar nie chce się skończyć. Znowu leżymy. Tym razem dwa klapsy w Tiranie

Wyjazdowy koszmar "Biało-Czerwonych" w eliminacjach Euro 2024 nie chce się skończyć. Po bolesnych porażkach w Pradze i Kiszyniowie, tym razem smutna ferajna Fernando Santosa została spoliczkowana w Tiranie. Polacy ulegli niżej notowanej Albanii 0-2, w całym meczu oddając ledwie jeden celny strzał. Finały Euro 2024? Są od nas bardzo daleko. I od teraz będą funkcjonować już tylko jako fatamorgana.

Sport w INTERIA.PL 

Fatalna strata, Albania trafia po raz drugi [WIDEO]

Mecz reprezentacji Polski z Albanią w Tiranie był dla "Biało-Czerwonych" niezwykle ważny w kontekście walki o awans. Po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy 0:1 i w drugiej połowie musieliśmy odrabiać straty. Fernando Santos postanowił wprowadzić na boisko m.in Kamila Grosickiego, po którego stracie straciliśmy jednego drugiego gola.

Sport w INTERIA.PL 

Niewiarygodny gol, Polacy rozbici. Cudowne trafienie pogrąża naszą kadrę [WIDEO]

Tirana przywitała reprezentację Polski niezwykle gorącą atmosferą. Na domiar złego Polacy zeszli na przerwę do szatni przegrywając z reprezentacją Albanii 0:1. Wojciech Szczęsny skapitulował w 37. minucie po nieprawdopodobnym trafieniu, jakim popisał się Jasir Asani. Choć jego bramka stawiała "Biało-Czerwonych" w niezwykle trudnej sytuacji, ręce wręcz same składały się do oklasków.

Sport w INTERIA.PL 

Wielkie kontrowersje, Santos wściekły do granic. Sędzia zabrał gola Polakom

Reprezentacja Polski zdobyła bramkę w pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Albanią, lecz ta ostatecznie - po analizie VAR - została anulowana. Sędzia Jose Maria Sanchez został wezwany do monitora i ostatecznie odgwizdał spalonego Jakuba Kiwiora. Sęk w tym, że stopklatka przedstawiająca całą sytuację, zaprezentowana podczas transmisji telewizyjnej... może wzbudzać pewne wątpliwości.

Sport w INTERIA.PL 

Niesamowity heroizm! Wjechali do finału, jadąc bez swoich gwiazd

Ten dwumecz kibice Betard Sparty będą wspominali latami. Wrocławianie w rewanżowym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi jechali bez Taia Woffindena, bardzo szybko stracili Macieja Janowskiego, a na dokładkę do szpitala pojechał jeszcze Charles Wright. Mimo tych trzech kontuzji faworyt wygrał z For Nature Solutions KS Apatorem i uzupełnił stawkę finału. Wrocławianie o złoto powalczą z Platinum Motorem. Tylko... w jakim składzie?

Sport w INTERIA.PL 

Aryna Sabalenka zapowiedziała, co chce osiągnąć. Jak odpowie Iga Świątek?

Aryna Sabalenka w końcu dopięła celu, o którym mówiła już od jakiegoś czasu. Białorusinka od poniedziałku zostanie nową liderką rankingu WTA, wyprzedzając Igę Świątek. Jej przewagę nad Polką wyniesie 1071 punktów. 25-latka z Mińska nie zamierza jednak na tym poprzestać. Zdradziła, co chce jeszcze osiągnąć w tym sezonie. Na razie robi kilkutygodniową przerwę.

Sport w INTERIA.PL 

Mecz się ledwo zaczął, a to już hitowe wieści. Niebywały wyczyn Krychowiaka

Gdy sędzia Jose Maria Sanchez zagwizdał po raz pierwszy, rozpoczynając mecz Albania - Polska, stała się rzecz historyczna. Grzegorz Krychowiak został szóstym piłkarzem w dziejach naszej reprezentacji Polski, który zdołał zanotować swój setny występ w barwach narodowych. Doświadczony pomocnik został przywrócony do drużyny przez selekcjonera Fernando Santosa podczas tego zgrupowania. Swój jubileusz świętuje jednak w dość niesprzyjających okolicznościach.

Sport w INTERIA.PL 

Fatalne kraksy we Wrocławiu. Faworyt ligi nie ma kim jechać

We Wrocławiu trwa półfinał PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą i For Nature Solutions Apatorem Toruń. Tuż przed zwolnieniem taśmy do biegu szóstego groźną świecę zaliczył jeden z liderów gospodarzy Maciej Janowski. Kapitan wrocławian opuścił tor w karetce i nie jest zdolny do dalszej jazdy. Pierwsze diagnozy mówią o urazie prawego stawu skokowego. Za chwilę gospodarze stracili kolejnego zawodnika. W wyścigu dziesiątym całym impetem w bandę uderzył - Charles Wright.

Sport w INTERIA.PL 

Atak na trybunach przed pierwszym gwizdkiem. Interweniowała policja

Na spięcie między albańskimi a polskimi kibicami nie trzeba było długo czekać. Gdy tylko polscy fani pojawili się na trybunach, obie strony zaczęły wzajemnie obrzucać się różnymi przedmiotami. W ruch poszły m.in. stadionowe krzesełka. Interweniować musiała policja.

Sport w INTERIA.PL 

Oto niezawodna broń Santosa. Albańczycy właśnie tego boją się jak ognia

Jest w kadrze "Biało-Czerwonych" jeden zawodnik, który budzi w Albańczykach szczególny respekt. To Karol Świderski, który nie znalazł się w wyjściowej jedenastce na niedzielny mecz w eliminacjach Euro 2024. W dwóch ostatnich potyczkach między tymi zespołami - za każdym razem kończonej wygraną Polaków 1-0 - to właśnie ten piłkarz wpisywał się na listę strzelców jako jedyny. Jak będzie tym razem w Tiranie?

Sport w INTERIA.PL 

„Stypa w klubie”. Polski zawodnik nie gryzł się w język. Duże problemy

Kacper Woryna nie gryzł się w język udzielając wywiadu stacji Eleven Sports po przegranym meczu swojej drużyny w Lublinie. Tauron Włókniarz dostał lanie od Platinum Motoru (32:58), ale za tydzień pojedzie w meczu o brąz. I właśnie ten temat podniósł Woryna dowodząc, że to powinien być powód do dumy i radości. – A tymczasem w klubie stypa – wypalił żużlowiec.

Sport w INTERIA.PL 

Ale numer, kuriozalna wpadka przed meczem Polaków. Lewandowski mógłby być w szoku

Mecz Albania - Polska to starcie, które może okazać się kluczowe w kontekście walki naszej kadry narodowej o bezpośredni awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Tuż przed tym spotkaniem, po tym jak Fernando Santos ogłosił skład "Biało-Czerwonych", UEFA popełniła... kuriozalny błąd. Gdyby tylko Robert Lewandowski to zobaczył... mógłby się niezmiernie zdziwić.

Sport w INTERIA.PL 

Mołdawia przeskoczyła Polaków. Pogromca Biało-Czerwonych znów błysnął

W szóstej kolejce grupy E eliminacji mistrzostw Europy Mołdawia pokonała na wyjeździe Wyspy Owcze i zrównała się punktami z liderem – Czechami. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Wadim Rata – wykorzystał podanie Iona Nicolaescu, który trzy miesiące temu zapewnił drużynie sensacyjne zwycięstwo w meczu z Polakami.

Sport w INTERIA.PL 

Potencjalni rywale Polaków pokazali moc. Już czekają na siatkarzy Nikoli Grbicia

Reprezentacja Serbii znów zagra w najlepszej ósemce siatkarskich mistrzostw Europy. W meczu 1/8 finału w Bari we Włoszech miała jedynie przejściowe problemy z Czechami. Wygrała jednak pewnie 3:0, a do zwycięstwa poprowadził ją skuteczny atakujący Aleksandar Atanasijević. Drużyna z Bałkanów może być ćwierćfinałowym rywalem reprezentacji Polski. Wcześniej podopieczni Nikoli Grbicia muszą jednak pokonać Belgów.

Sport w INTERIA.PL 

A jednak, jest wielki powrót w polskiej kadrze. Santos ogłosił decyzję

Fernando Santos odkrył karty! Znamy skład, w jakim reprezentacja Polski rozpocznie wyjazdowy mecz eliminacji do mistrzostw Europy z Albanią. Znalazł się w nim Grzegorz Krychowiak, który był krytykowany za swój występ z Wyspami Owczymi. Szansę od trenera otrzymał także wyczekiwany przez fanów Matty Cash, dla którego będzie to pierwszy mecz w drużynie narodowej od pamiętnego starcia z Czechami. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20.45 Transmisja meczu w Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Читать дальше...Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России123ru.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 123ru.net — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 123ru.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе


123ru.net — информационный сайт, транслирующий новости города Вашего города онлайн. Всё, что происходило и происходит в городе — в оперативной ленте ежедневных новостей в интерактивном режиме на сайте 123ru.net.

Самые свежие новости Вашего города, а также полный архив ежедневных событий города с аналитикой, комментариями и прямыми ссылками на источники информации. Местные городские, авторитетные региональные и популярные федеральные новостные агентства и телеканалы — в одной ленте новостей, упорядоченные по времени публикации и с обязательным указанием первоисточника информации. Ничего лишнего. Всё о чём говорят, пишут в газетах и блогах, показывают по телевизору и транслируют в интернете — из первых рук.123ru.net — самый полный календарь значимых и не очень событий Вашего города, в Вашем городе и о Вашем городе вчера, сегодня и прямо сейчас — от пользователей нашего сайта в режиме онлайн. А также — актуальные статьи и мировые новости.

Если же Вы проживаете в городе Вашем городе или у Вас есть просто интересная информация о городе и горожанах мы всегда рады разместить её на нашем портале с указанием в публикации Вашего авторства. Пишите нам на электронный адрес: mail@29ru.net. Создайте свой блог и, если он будет интересен, то Вы получите совершенно бесплатно баннер и прямую ссылку на него, размещённую на всех страницах региональных интернет-ресурсов нашей веб-группы, а это — более 1 000 000 просмотров в месяц.Другие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Вашего города — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Вашего города или других населённых пунктов Вашего региона мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Вашем городе можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России
Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часа


Персональные новости

123ru.net — ежедневник главных новостей Вашего города и Вашего региона. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Вашего города — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. . Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире
Москва

«На 7 — 10 градусов ниже климатической нормы»: в МЧС предупредили москвичей об аномально-холодной погоде в ближайшие дни

Путин в России и мире
Москва

Кремль заявил о наличии политической воли для развития отношений с ОАЭ


Лукашенко в Беларуси и мире123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Зеленский в Украине и мире
Киев

СМИ: Зеленский отдаст территории, чтобы завершить конфликт


Навальный в России и мире


Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России


Загрузка...

Загрузка...Александр Градский

Вдова Александра Градского Марина Коташенко подала в суд на детей композитораМосква

Синоптик Вильфанд: огромная территория России покрыта погодными аномалиями

Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.netСпонсоры 123ru.net