2017

Новости за 14.10.2017

iSport.cz

Juventus nedal penaltu a doma prohrál s Laziem 1:2. Neapol vyhrála v Římě

SOUHRN | Fotbalisté Juventusu Turín prohráli v osmém kole italské Serie A na domácím hřišti s Laziem Řím 1:2 a poprvé v sezoně odešli ze zápasu bez bodu. O vítězství Římanů rozhodl dvěma góly Ciro Immobile. V nastaveném čase druhého poločasu neproměnil Paulo Dybala penaltu. Neapol pro změnu vyhrála v italské lize i osmý zápas nové sezony, když veze tři body ze hřiště AS Řím, kterému chyběl zraněný Patrik Schick. Zápas rozhodl jediným gólem Insigne.

iSport.cz

SOUHRN: Barcelona zachránila bod na Atlétiku, Real je po výhře druhý

SOUHRN | Po sedmi zápasech s plným počtem bodů fotbalisté Barcelony poprvé v sezoně španělské La Ligy ztratili body, když remizovali na hřišti Atlétika Madrid 1:1. Real Madrid si naopak připsal třetí výhru v řadě, když vybojoval výhru 2:1 na hřišti Getafu a stáhl ztrátu na katalánský tým na pět bodů. Sevilla pro změnu padla v Bilbau, Real Sociedad zaskočil Alavec a už v pátek uhrálo Levante bezbrankovou remízu na půdě Espanyolu.

iSport.cz

SESTŘIHY: Pavlenka nezabránil prohře Brém. Bayern vyhrál, Darida zavinil penaltu

SESTŘIHY | Vítězný návrat na lavičku Bayernu prožil v 8. kole německé bundesligy trenér Jupp Heynckes, jehož svěřenci roznesli Freiburg 5:0. Mnichovský celek se tak dostal na dostřel Dortmundu, který poprvé v sezoně padl, když ve šlágru kola nestačil na Lipsko a prohrál 2:3. Na čtvrté místo spadl Hoffenheim, jenž doma remizoval s Augsburgem. V deseti lidech naopak dohrávala Hertha s Vladimírem Daridou v sestavě, jenž zavinil penaltu a musel skousnout porážku 0:2 se Schalke.

iSport.cz

SESTŘIHY: Brno pod Pivarníkem uspělo, Slavia poprvé vyhrála venku

Po reprezentační přestávce odstartovalo 10. kolo HET ligy. Fotbalisté Zbrojovky Brno poprvé nastoupili pod novým trenérem Romanem Pivarníkem a na domácí půdě porazili Slovácko 2:1. Dařilo se Liberci, který na vlastním hřišti přehrál Duklu vysoko 3:0. Mladá Boleslav remizovala 2:2 s Teplicemi, Olomouc 0:0 s Jabloncem. Zlín otočil utkání s Jihlavou a vyhrál 2:1. Sobotní program uzavřel večerní duel Slavie s Karvinou, ve kterém mistr vyhrál 2:0.

iSport.cz

SESTŘIHY: Brno uspělo pod Pivarníkem, Slavia poprvé vyhrála venku

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Karviná - Slavia 0:2. Hosté vládli, pálili Škoda a Van Buren

Úkol zvládli. Fotbalisté Slavie v 10. kole HET ligy zvítězili v Karviné 2:0. Skóre otevřel hostující kapitán Milan Škoda, ve druhém poločase zvýšil náskok Mick van Buren. Obhájce titulu se na druhém místě tabulky přiblížil vedoucí Viktorii Plzeň na pět bodů, Západočechy ale ještě čeká nedělní šlágr na Spartě.

iSport.cz

V 16 v první lajně s Nedorostem. Nechci to kazit, směje se talent Motoru

Věkově patří do staršího dorostu. Ještě poslední zářijový den byl u výhry juniorky Motoru nad Spartou. O čtyři dni později už ale Matěj Toman debutoval mezi dospělými, když Budějovice v první lize porazily Třebíč. Před domácím zápasem s Přerovem pak dostal šestnáctiletý útočník stručnou a jasnou zprávu - Hraješ. V první lajně.

iSport.cz

Kladno padlo s Prostějovem, Budějovice ani první Karlovy Vary nazaváhaly

Hokejisté Karlových Varů vyhráli ve 13. kole na ledě poslední Kadaně 5:3 a upevnili si s koncem první čtvrtiny základní části vedení v prvoligové tabulce. Energie má náskok tří bodů před druhým Kladnem a třetím Motorem České Budějovice. Kladenští Rytíři prohráli v Prostějově 2:3 v prodloužení a České Budějovice po odvolání trenéra Antonína Stavjani pod vedením asistentů Martina Štrby a Františka Bombice zvítězily nad Přerovem 3:0.

iSport.cz

Opava překvapivě ztratila s Varnsdorfem, nedařilo se ani Hradci s Příbramí

SOUHRN 11. KOLA |  Fotbalisté Opavy v 11. kole druhé ligy utrpěli nečekanou ztrátu a doma jen remizovali s Varnsdorfem 3:3. Největší favorit na postup sice vede tabulku o bod před druhými Českými Budějovicemi, ale Dynamo může v případě nedělního vítězství v Sokolově poskočit do čela.

iSport.cz

Proč nehrál Pilík? Chtěl jsem obranu a sílu v soubojích, řekl nový trenér Zbrojovky

Další nový trenér si ve Zbrojovce Brno užil vítězný začátek. Po Richardu Dostálkovi, pod jehož vedením porazili Brňané doma Spartu, se radoval i Roman Pivarník z výhry nad Slováckem. Potěšily ho výsledek 2:1, velká bojovnost mužstva i body, jimiž se Zbrojovka dotáhla na Jihlavu a o skóre ji přeskočila, takže už není poslední.

iSport.cz

Hanuše už penalty nebaví. Venku je proti nám pískají pokaždé, stěžuje si

Takhle prohrát, to je k nasr…Povídejte to brankáři Jihlavy. Jan Hanuš těžko kousal, jak se svým týmem nechal ve Zlíně všechny body. „Hrozně mě to štve a jsem zklamaný,“ klopil zrak po porážce 1:2. Moc dobře věděl, že Vysočina nebyla na hřišti účastníka Evropské ligy horší. Naopak, favorita v první půli jasně přehrála a ve druhé s ním držela krok.

iSport.cz

Uhrin po remíze s Teplicemi: Věřím, že mám mužstvu pořád co dát

Mladá Boleslav si moc nepomohla. S Teplicemi remizovala 2:2, když vyrovnávací gól inkasovala minutu před koncem z rohového kopu. Na standardní situace se přitom připravovala víc než obvykle, přesto z nich inkasovala oba góly. Středočeši mají po deseti kolech jen osm bodů. Jak vidí svou pozici trenér Dušan Uhrin mladší? „Záleží na vedení klubu. Domnívám se, že mám mužstvu pořád co dát. Dělám maximum. Kdybych věděl, že to nemá cenu, odstoupil bych,“ řekl boleslavský kouč.

iSport.cz

SOUHRN: City po výhře 7:2 vede ligu, derby bez gólů. Arsenal i Chelsea padly

SOUHRN | Sobotní program 8. kola anglické Premier League nabídl šlágry i velká překvapení. Nort-West Derby mezi Liverpoolem a Manchesterem United skončilo bez gólů, zatímco City doma rozstřílelo Stoke 7:2 a vrátilo se do čela tabulky. Senzační porážku si naopak připsala Chelsea, která jako první tým v sezoně inkasovala od Crystal Palace a padla u něj 1:2. Stejný výsledek veze také Arsenal ze hřiště Watfordu, kde ještě dvacet minut před koncem vedl a o bod přišel v nastavení.

iSport.cz

SESTŘIHY: Dortmund padl s Lipskem. Bayern vyhrál, Darida zavinil penaltu

iSport.cz

Šanghaj čeká bitva velikánů. Federer zdolal Del Potra, Nadal přehrál Čiliče

Souboj velkých rivalů Rafaela Nadala a Rogera Federera bude k vidění v nedělním finále tenisového turnaje Masters v Šanghaji. První hráč světového žebříčku Nadal vyřadil v semifinále Chorvata Marina Čiliče 7:5, 7:6, rekordman v počtu grandslamových titulů Federer zdolal Argentince Juana Martína del Potra 3:6, 6:3, 6:3.

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Brno - Slovácko 2:0. Domácí uspěli pod novým trenérem

Fotbalisté Brna v prvním utkání pod vedením nového kouče Romana Pivarníka porazili v 10. ligovém kole Slovácko 2:1. Vedoucí branku vstřelil ve 47. minutě Michal Škoda a v 89. minutě pečetil výhru domácích střídající Tomáš Pilík. Výsledek už jen v nastavení korigoval Tomáš Zajíc. Zbrojovka tříbodovým ziskem ukončila sérii čtyř porážek, naopak Slovácko v posledních sedmi kolech nevyhrálo a vstřelilo jen dva góly.

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Jihlava 2:1. Pech pro hosty, rozhodl Železník

Fotbalisté Zlína vydřeli v utkání 10. ligového kola s Jihlavou výhru 2:1. Vysočina vedla od 13. minuty po trefě Davise Ikauniekse, v 74. minutě ale srovnal Dame Diop a ve třetí minutě nastavení dokonal obrat z penalty střídající Lukáš Železník. Zlín tak vyhrál čtvrtý z pěti domácích zápasů této ligové sezony, naopak Jihlava venku ještě nebodovala a spadla o skóre na poslední místo tabulky.

iSport.cz

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Olomouc - Jablonec 0:0. Hostům zařídil bod skvělý Hrubý

Fotbalisté Olomouce v 10. kole první ligy doma remizovali 0:0 s Jabloncem a mohou přijít o druhé místo v tabulce, pokud Slavia ve večerním zápase vyhraje v Karviné. Hanácký nováček v nejvyšší soutěži prodloužil sérii bez porážky na sedm zápasů a neinkasoval už 279 minut.

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Boleslav - Teplice 2:2. Hosté srovnali v závěru

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 10. kole první ligy dvakrát neudrželi vedení nad Teplicemi a jen remizovali 2:2. Na úvodní trefu Golgola Mebrahtua hosté odpověděli díky vlastní brance Tomáše Přikryla a po gólu Marka Matějovského z úvodu druhé půle dokázal v úplném závěru srovnat Tomáš Vondrášek. Na obě domácí branky nahrával Jakub Rada. Boleslav má na kontě jen dvě výhry z posledních 13 ligových utkání, Teplice zase ztratily body pošesté z posledních osmi kol.

iSport.cz

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Dukla 3:0. Jasnou výhru řídil skvělý Kerbr

Fotbalisté Liberce vyhráli v utkání 10. ligového kola nad Duklou 3:0. Dvěma góly se na triumfu Slovanu nejvíce podílel Milan Kerbr, který navíc přihrál na druhou branku Martinu Graiciarovi. Severočeši tak doma v nejvyšší soutěži zvítězili poprvé po třech zápasech a upevnili si pozici v horní polovině tabulky. Celek z Julisky naopak potvrdil své trápení venku, kde zatím z pěti duelů získal jen bod.

iSport.cz

SESTŘIHY: Brno uspělo pod Pivarníkem, Liberec rozdrtil Duklu, vyhrál Zlín

Po reprezentační přestávce odstartovalo 10. kolo HET ligy. Fotbalisté Zbrojovky Brno poprvé nastoupili pod novým trenérem Romanem Pivarníkem a na domácí půdě porazili Slovácko 2:1. Dařilo se Liberci, který na vlastním hřišti přehrál Duklu vysoko 3:0. Mladá Boleslav remizovala 2:2 s Teplicemi, Olomouc 0:0 s Jabloncem. Zlín otočil utkání s Jihlavou a vyhrál 2:1. Sobotní program uzavře večerní duel Slavie s Karvinou.

iSport.cz

Dúbravka před šlágrem s Plzní: Chci ultras dokázat, že na Spartu mám

Ve Spartě se chytil až na druhý pokus, a vzhledem k tomu, že fanoušci z tvrdého jádra nadále vyvolávají jméno jeho konkurenta, nemá Martin Dúbravka ještě zdaleka vyhráno. Zítra proti Plzni však může slovenský reprezentační gólman svou pozici výrazně upevnit. „Pevně věřím, že v tomto zápase by se naše kvalita mohla projevit. Ať už jednotlivců, tak hlavně celého týmu,“ říká před jedním ze šlágrů podzimu.

iSport.cz

SOUHRN: Ronaldo vystřelil výhru Realu, ten je druhý. Bilbao zdolalo Sevillu

SOUHRN | Těsné a zasloužené vítězství slaví fotbalisté Realu Madrid na půdě Getafe, kde sice ztratili vedení 1:0, ale pět minut před koncem vystřelil třetí výhru v řadě Cristiano Ronaldo a posunul madridský celek na druhé místo. Z něho se propadla Sevilla, která padla na hřišti Bilbaa 0:1. Už v pátek hrál Espanyol s Levante bez branek.

123ru.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Не нравится, не хотите слышать — не читайте, читаете — будьте взаимно вежливы и корректны в своих высказываниях. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. 123ru.net — обозреватель новостей. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. 123ru.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от 123ru.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.