Другие новости Москвы и Московской области на этот час
Добавь свою новость бесплатно - здесь
Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас
Українець знай “своє місце”: “Слуги” пропонують саджати за згадку про євреїв у владі

1238

Група народних депутатів від «Слуги народу» серед яких  Максим Бужанський (той самий, що протидіяв вшануванню діячів Українського визвольного руху в часи Другої світової війни та виступає проти переходу шкіл меншин на навчання українською мовою), Ольга Василевська-Смаглюк (та яка пропонувала саджати до в’язниці за критику ЛГБТ та створити в Україні приватні армії), Юлія Гришина (та сама, яка прагне скоротити кількість юридичних вишів), Данило Гетманцев (той самий який хоче обкласти податками відкладені українцями гроші) та інші внесли законопроєкт №5109 про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, який вводить відповідальність для громадян за критику певного народу.

У пояснювальній записці так звані народні обранці зазначили, що: «Україна є багатонаціональною та, в принципі, толерантною державою. Але, на жаль, постійно фіксуються є випадки вандалізму та hate speech, пов’язані з антисемітизмом. Депутати апелюють до національного законодавства, приписуючи йому чіткого визначення поняття «антисемітизм»…

Українофоб Бужанський – один з авторів скандального законопроєкту

При цьому автори ще й згадують, що в Україні чимало місць, які є об’єктами паломництва євреїв – «Белз, Гадяч, Садгора, Меджибож, Умань». На думку депутатів, паломники стикаються з юдофобської риторикою та спалахами антисемітизму. При цьому автори  не вказали ні дослідження, ні факти на які вони спираються.

Що ж прописали в законопроєкті депутати.

«Антисемітизмом в Україні визнається певне ставлення до осіб єврейського походження, яке виражається в ненависті щодо них».

Ви підпадете під дію даного закону у разі :

-заперечення у праві самоідентифікації осіб єврейського походження;
-заклику, приховування або виправдання вбивства чи заподіяння шкоди особам єврейського походження, в тому числі через радикально-ідеологічні переконання або -екстремістські релігійні погляди (цікаво як це визначити, якщо ви, наприклад, в Гадячі побилися з паломником, який сам вас образив);
-висловлення неправдивих відомостей, стереотипних, ненависницьких та таких, що озлоблюють, заяв про осіб єврейського походження (чи можна такими вважати -заяви, що євреї правлять світом, або в уряді багато євреїв?);
-публічні висловлювання, пов'язані із засудженням осіб єврейського походження як колективно відповідальних за реальні чи уявні правопорушення, скоєні однією особою або групою осіб незалежно від етнічного походження чи віросповідання;
-заперечення факту переслідування і масового знищення євреїв під час Другої світової війни (Голокост) (надзвичайно небезпечна норма, що порушує свободу слова).

В разі її схвалення Україна ризикує піти шляхом Росії, адже саме країна-агресор офіційно заборонила відходити від позицій влади у важливих для них питаннях. Наприклад – це питання висвітлення Другої світової війни.

Тому "за порєбріком" дружно замовчуються злочини Червоної армії, загороджувальних загонів та НКВС, власовці тощо.

На думку Кремля – це ставить під сумнів перемогу у війні і веде до зневаги та наруги над ветеранами, а тому історики позбавлені можливості вивчати дане питання).

Далі, знову ж таки, про заборони, які пропонують "слуги":
-виготовлення, розповсюдження будь-яких матеріалів, що містять антисемітські висловлювання, а також публічне використання матеріалів, символів та зображень антисемітського змісту (невідомо які);
-умисне пошкодження або зруйнування будівель, інших споруд, що належать особам єврейського походження, єврейським громадам та громадським єврейським організаціям, а також релігійних або культових споруд (будинків) з мотивів антисемітизму;
-умисне пошкодження, зруйнування або осквернення, місць поховань осіб єврейського походження, пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених особам єврейського походження з мотивів антисемітизму;
-прояви антисемітизму до осіб не єврейського походження, але котрі були ідентифіковані як особи єврейського походження (тобто якщо ви побили дурника, який чіплявся до вашої дружини, а він себе назве євреєм, то вас покарають за антисемітизм?);
-заклики до антисемітизму (цікаво чи можна вважати такими заклики,  наприклад, не голосувати за Володимира Зеленського).

 
Окрім того, депутати внесли законопроєкт №5110, який вводить кримінальну відповідальність за антисемітизм.

Отже, якщо ви, слідуючи із першого закону, критикуватимете політику Володимира Зеленського і вкажете, що він єврей, про що він сам і говорив…. То вас, згідно з внесеними змінами до статті 161 Кримінального кодексу України, чекає штраф від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (200*17 = 3400 грн або 17*500 = 8500 грн) або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

За критику єврея Зеленського на вас можуть чекати нари 

Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, – караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 17 000 грн) або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Дії, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
 
Тобто 8 років ув’язнення може чекати на особу за слова.

Нагадую, що чимало сепаратистів, колаборантів, чиновників, які сприяли окупації Криму і частини Донбасу – злочинів через які наша  країна перебуває 7 рік у стані війни, коли загинули десятки тисяч людей, а мільйони покинули рідні домівки, звільнені від відбуття покарання.

Зверніть увагу, чомусь покарання за злочини стосується виключно однієї нації: ні турків, ні білорусів, ні гагаузів, і тим більше не українців захищати не збираються.

При цьому до сьогодні нема окремого закону, який би захищав права українців в Україні.

Відзначимо, комітет з прав людини вже рекомендував схвалити законопроєкт №5109 у першому читанні.

КОМУ ЦЕ ВИГІДНО
 
Експерти наводять кілька теорій чому дані законопроєкти внесли до парламенту:

1.  Національна. НАХАБНА

У складі Кабінету міністрів, парламенту та органів влади чимало представників єврейського народу. Сам президент Володимир Зеленський не приховує, що є євреєм. Очевидно, що невдала внутрішня політика чинної влади проєктує нелюбов як до неї, так і до представників даного народу.

##READALSO_38870##

Тобто в разі схвалення відповідного закону влада отримає два козирі: додаткові можливості карати усіх незгодних із її політикою під крики «нацисти», «фашисти», а також своєрідний реванш українофобської частини єврейства стосовно українців (згадайте антиукраїнську риторику депутатів від «ОПЗЖ» Вадима Рабиновича, Олександра Фельдмана, директора Українського єврейського комітету Едуарда Долінського, чи того ж автора законопроєкту Максима Бужанського, які всіляко протидіють вшануванню героїв України, називають бійців спротиву комуністам колаборантами, фашистами тощо).

2. Геополітична

Україна 7 рік перебуває у стані війни з Росією. Очевидно, що саме Москва дуже зацікавлена у створенні напруження в Україні. При цьому якнайкраще для росіян грати на національних суперечностях, які можуть активно підтримувати певні депутати.

##READALSO_38910##

Не варто скидати з рахунків і польських шовіністів, які активно підіймають тему «волинської різні» і намагаються виставити з українців мало не головних винуватців Другої світової війни.

##READALSO_40054##

3. Політична

Даний законопроєкт може відвертати від якогось більш важливого закону.

Торік «слуги» вже вносили законопроєкти, які вводили кримінальну відповідальність за критику гомосексуалізму, при цьому одночасно активно парламентарі розглядали законопроєкти про землю.
##READALSO_34389##

Подібна ситуація можлива і зараз. Західні партнери наполягають на ще більш кабальних законопроєктах по землі, продажу стратегічних підприємств, а подібні ініціативи якнайкраще можуть відвернути увагу громадян.

##READALSO_40572##

Чи є українці антисемітами

Як видно дані законопроєкти просуває Максим Бужанський, який вважає УПА нацистами, та підтримує тези, що українці винні у єврейських погромах ХХ століття. Але чи дійсно все так?

Для прикладу, у липні 1917 року в Україні запрацювало перше у світі Міністерство єврейських справ. Наголошую: не польських, не білоруських, чи російських, а єврейських. Єврейські полки активно воювали на боці армії УНР у війні з більшовиками. Чи робили б це вони, якби українці були такі поголовні ненависники євреїв?!

Далі про Українську повстанську армію.

Був такий чоловік Ніл Хасевич – йому приписують єврейські корені. Він художник, графік, Лицар Срібного Хреста Заслуги та медалі «За боротьбу в особливо важких умовах». Саме він малював листівки для УПА, бони.

##READALSO_39643##

Його малюнки потрапляли за кордон, в ООН, де активно обговорювали і підіймали питання поневоленої України, голоду тощо. А його мистецьке слово боляче ранило комуністичну владу СРСР, тому його знищила спеціальна група чекістів.

Якби УПА, чи ОУН були антисемітами, чи допомагав їм Ніл Хасевич та тисячі інших євреїв, яких сама радянська влада нищила і депортувала.

Варто зрозуміти, що від подібних ініціатив постраждають не рабиновичі, чи фельдмани, які втечуть при перших же безладах, а прості українські євреї, яким дорога дана українська земля, які пліч-о-пліч живуть з українцями і не є депутатами, чи чиновниками.

Адже такими відверто расистськими законами та відверто антиукраїнською політикою Зеленського та його шобли можна лише роздмухати полум’я ненависті української нації, яка століттями була в приниженому і обділеному становищі на власній землі.
 
Авраам Гайденберг – одесит, єврей, вірю у факти, а не у міфи ворогів України. 

Читайте на 123ru.netДругие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Москвы — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Москвы или других населённых пунктов Московской области мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Москве можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России

Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часа в Москве и Московской областиЗагрузка...


Новости Москвы

123ru.net — ежедневник главных новостей Москвы и Московской области. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Москвы — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Москве — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.