Почти 13 тыс. грн за билет: любитель РФ и СССР Тилль Линдеманн выступит в Киеве

Олександр Кочетков: Приватизація «Більшовика»як афера «Слуг»

19 жовтня: який сьогодні день, свято, прикмети, традиції, День ангела

Шантаж триває: Оператор ГТС відреагував на відмову "Газпрому" допмощності

Другие новости Боярки и Киевской области на этот час
Добавь свою новость бесплатно - здесь
Актуальные новости сегодня от ValueImpression.com


Опубликовать свою новость бесплатно - сейчас


Зеленский в Киевской области

Під Києвом знищений в пожежі християнський притулок “Надія”

Християнський притулок милосердя “Надiя” працює у м.Боярка, під Києвом, ось вже майже чотири десятки років. За цей час співробітники цієї благодійної організації надали допомогу сотням інвалідів, безпритульним і просто людям, які втратили орієнтир в житті. Громадська неприбуткова організація була заснована українською “Матір’ю Терезою” – наразi вже 81-річною, Людмилою Григорівною Мішанною в 1994 р. Тодi американські […]

The post Під Києвом знищений в пожежі християнський притулок “Надія” appeared first on Slavic Sacramento | Russian News in California.

Християнський притулок милосердя “Надiя” працює у м.Боярка, під Києвом, ось вже майже чотири десятки років. За цей час співробітники цієї благодійної організації надали допомогу сотням інвалідів, безпритульним і просто людям, які втратили орієнтир в житті. Громадська неприбуткова організація була заснована українською “Матір’ю Терезою” – наразi вже 81-річною, Людмилою Григорівною Мішанною в 1994 р. Тодi американські та європейські спонсори допомогли їй придбати старий піонерський табір в 25 кілометрах від Києва. Статутним завданням було поставлено об`єднання представників усіх конфесій у справах милосердя. Нещодавно, основна будівля центру, була знищена до тла. В результаті цієї пожежі, немічні люди, серед яких були лежачі хворі, залишилися без даху над головою.

Читать на русском

Всупереч усім труднощам, Боярський християнський центр милосердя “Надія” продовжує надавати всебічну допомогу зневіреним, потребуючим найнеобхiднiшого, людям. Деякi з них втратили документи, що посвiдчують особу. Дехто опинився на вулиці без допомоги родичів по різним, іноді трагічним, обставинам. Усi тут вiдчули щире спiвчуття, любов та захист навiть тi, вiд кого вiдвернулося все інше суспільство. Інвалідам, часто прикутим до лiжка, надавалася в цьому будинку милосердя підтримка, догляд і можливість отримати, або вiдновити посвідчення про інвалідність, оформити пенсію, тощо. Безхатченки знаходили тимчасове мiсце проживания, просте харчування, одяг, взуття, ліки. Але найбільше, що цінували нужденнi, – це щиру увагу і турботу не тільки про зовнішній, а й про внутрішній, душевний стан. До сенсу житья, до пiзнання Бога та слідуванню Його Промислу тут закликали пригнічених, втомлених життєвимив перипетіями, але прагнучих до Світла й Справедливості, постояльців.

Ведуть справи будинку милосердя голова правлiння Людмила Григорівна Мішанна та вiдповiдальний участник правлiння Петро Вдовиченко. Вони не розмежовують обов’язки на “директорські” та “інші” і на рівних ділять турботу про тих, хто звернувся до благодiйного центру за допомогою.  Разом намагаються здолати всі труднощі скромного побуту. “Во славу Божу” кладуться на «вівтар» загального обіднього столу і оплати комунальних послуг, і власна пенсія Людмила Григорiвни, і мізерний заробіток від виготовлення штучних квітів і похоронних вінків, до тут органiзовано. За прикладом святих подвижників, рішення кожної проблеми, а іноді і відповідь на питання “з чого сьогодні приготувати суп?” буквально вимолюється на колінах.

Допомагаючи стражденним, бюджет будинку милосердя “Надія” теж сподівається на допомогу, на відгук Любовi Всевишнього Батька в серцях не байдужих до людського лиха. Останнiм часом усiм, причетним до благочинного служiння ближнiм, особливо не легко справлятися з усіма труднощами, щоб підтримувати своє існування та тих, за кого на серце покладена вiдповiдальнiсть перед Богом.

7 травня цього року в центрі сталася пожежа – вигоріла практично вся будівля, де проживали мешканці.

Це не перший раз, коли житла і майно співробітників притулку милосердя “Надiя” піддавалися підпалів. Заступник директора Петро Вдовиченко протягом останніх двох років десятки разів звертався до місцевих правоохоронних органів з проханням розслідувати численні випадки переслідування і підпали його господарських споруд, пошкодження майна. Але на жаль, упередженi місцевi чиновники повністю ігнорують свавілля, яке коїться в їх юрисдикції – за весь цей час не було розслiдувано жодної справи з приводу підпалів. Автомобіль місцевого депутата Олександра Семко, який допомагав центру “Надія” також в 2019 роцi також згорів від рук так званих “невідомих” як i службове авто “медичної допомоги” Вдовиченка Петра.

Під опікою Будинку милосердя до пожежі знаходилося 17 чоловік. Тепер ці люди залишаються буквально без даху над головою.

У “Надії” немає коштів навіть на найпростіший косметичний ремонт вцiлiлих пiдсобних примiщень, яркий готовi виконати своїми силами. Залишилося питання оплати боргів за спожиту електроенергiю і усунення наслідків пожежі.

У будь-який момент можуть знову привезти з залізничного вокзалу Києва ще когось, хто став хворим, позбавленим житла i не потрібним до цього близьким людям… І волонтери, соцiальнi працiвники та мicцева полiцiя знають, що Людмила Григорівна нікому не відмовить, навiть невiдомим, кого не можливо iдентифiкувати, що припустимо тiльки в приватному закладі відчайдушним, на Бога покладаючим надію, господарям… 

“Ми звертаємо свої молитви до Всевишнього і очікуємо дієвого відгуку Божественної Любові і Милосердя в усiх добрих і жертовних серцях, бо одним нам не впоратися. Саме прояв якостей християнського милосердя вважаємо метою, почесним завданням і сенсом земного життя, і день у день наш центр доводив це своєю  самовiдданою працею “, – говорить Петро Вдовиченко.

На додаток до всього, центр “Надія” має поточні судові витрати, які накопичилися в результаті процесу про підробку змін до статутних документів, в результаті яких, організація позбулася нерухомого майна (кілька гектарів землі в рекреаційній зоні на околиці міста Боярки, під Києвом, а також будівель та споруд, розташованих на цій території). У цієї судовій справи фігурує місцева протестантська громада “Храм спасителя”, спільно з її керівником – пастором Романом Скоць, який змушений був покинути США після відкритого в його адресу федерального розслідування щодо відмивання грошей.

Допомогти у відновленні центру милосердя можна на сайті GoFundMe.

The post Під Києвом знищений в пожежі християнський притулок “Надія” appeared first on Slavic Sacramento | Russian News in California.


Загрузка...

Видео-новости от VDO.AI на News.123ru.net

Загрузка...

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте на 123ru.netДругие популярные новости дня сегодня


123ru.net — быстрее, чем Я..., самые свежие и актуальные новости Боярки — каждый день, каждый час с ежеминутным обновлением! Мгновенная публикация на языке оригинала, без модерации и без купюр в разделе Пользователи сайта 123ru.net.

Как добавить свои новости в наши трансляции? Очень просто. Достаточно отправить заявку на наш электронный адрес mail@29ru.net с указанием адреса Вашей ленты новостей в формате RSS или подать заявку на включение Вашего сайта в наш каталог через форму. После модерации заявки в течении 24 часов Ваша лента новостей начнёт транслироваться в разделе Вашего города. Все новости в нашей ленте новостей отсортированы поминутно по времени публикации, которое указано напротив каждой новости справа также как и прямая ссылка на источник информации. Если у Вас есть интересные фото Боярки или других населённых пунктов Киевской области мы также готовы опубликовать их в разделе Вашего города в нашем каталоге региональных сайтов, который на сегодняшний день является самым большим региональным ресурсом, охватывающим все города не только России и Украины, но ещё и Белоруссии и Абхазии. Прислать фото можно здесь. Оперативно разместить свою новость в Боярке можно самостоятельно через форму.Новости 24/7 Все города России
m123n 8 off
m123n 9 off

Загрузка...


Топ 10 новостей последнего часа в Боярке и Киевской областиЗагрузка...


Новости России

123ru.net — ежедневник главных новостей Боярки и Киевской области. 123ru.net - новости в деталях, свежий, незамыленный образ событий дня, аналитика минувших событий, прогнозы на будущее и непредвзятый взгляд на настоящее, как всегда, оперативно, честно, без купюр и цензуры каждый час, семь дней в неделю, 24 часа в сутки. Ещё больше местных городских новостей Боярки — на порталах News-Life.pro и News24.pro. Полная лента региональных новостей на этот час — здесь. Самые свежие и популярные публикации событий в России и в мире сегодня - в ТОП-100 и на сайте Russia24.pro. С 2017 года проект 123ru.net стал мультиязычным и расширил свою аудиторию в мировом пространстве. Теперь нас читает не только русскоязычная аудитория и жители бывшего СССР, но и весь современный мир. 123ru.net - мир новостей без границ и цензуры в режиме реального времени. Каждую минуту - 123 самые горячие новости из городов и регионов. С нами Вы никогда не пропустите главное. А самым главным во все века остаётся "время" - наше и Ваше (у каждого - оно своё). Время - бесценно! Берегите и цените время. Здесь и сейчас — знакомства на 123ru.net. Отели в Боярке — здесь. Разместить свою новость локально в любом городе (и даже, на любом языке мира) можно ежесекундно (совершенно бесплатно) с мгновенной публикацией (без цензуры и модерации) самостоятельно - здесь.Загрузка...


Боярка

Уроки по 30 хвилин – бо в школах холодноЗагрузка...


Частные объявления в Боярке, в Киевской области и в России123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.Новости от наших партнёров в Боярке

Russian.city

В пригороде Киева второклассник так ударил сверстника по голове, что того увезла скорая: фото

Семилетний мальчик ударил своего сверстника по голове – потерпевшего увезла скорая

У предмісті Києва другокласник так вдарив однолітка по голові, що того забрала швидка: фото

Семилетний мальчик ударил своего сверстника по голове — потерпевшего увезла скорая

Музыкальные новости

Остросюжетную детективную комедию с Евгением Стычкиным, Еленой Лядовой и Евгением Цыгановым в главных ролях покажут скоро на PREMIER

Калинская и Потапова пробились во второй раунд парного турнира Кубка Кремля

Свердловские школьники разыграли «Кубок УГМК» по быстрым шахматам

"Защитит от Лукашенко и Путина": премьер Польши о строительстве забора на границе

Новости России

В Киевской области перевозчики снизили цены на проезд. Какие маршруты подешевели

У Харкові бійцівські пси загризли господиню

В Киеве подешевел проезд в пригородных маршрутках: список направлений

В Украине взрывается второй за день почтомат. На этот раз в Одессе

Экология в России и мире

Армянин и азербайджанец забыли о вражде, чтобы вместе травить русских метанолом

Мультимедиа-театр - спасительная среда для подростка

Самые Бесполезные и Опасные Упражнения на Спину

Набор межзубных ершиков от Revyline доступен в Ставрополе

Спорт в России и мире

Калинская и Потапова пробились во второй раунд парного турнира Кубка Кремля

Кудерметова вышла во второй круг Кубка Кремля

Теннисист Медведев прокомментировал снятие с турнира ATP в Москве

Свитолина поднялась на одну позицию в рейтинге WTA

Moscow.media

Зеленоградские добровольцы пожарной охраны в призерах

Как убить любовь

Работники ПСЧ-227 ГКУ МО «Мособлпожспас» провели занятия с воспитанниками спортивно-досугового центра

Генеральный директор АО «Сбербанк Лизинг» Вячеслав Спиров победил в номинации «Персона года» премии Leader Leasing Awards


Загрузка...